Miłość i związki

Sprawdź, co ona do ciebie czuje

sprawdź co ona czuje

Zastanawiasz się, czy tylko cię lubi, a na boku kręci z kimś innym? A może jesteś dla niej idealnym kandydatem na kochanka bez zobowiązań? Jak rozpoznać, czy kobieta pragnie związku i traktuje cię poważnie? Sprawdź, co ona do ciebie czuje.

Zabierz ją na romantyczną randkę

Przede wszystkim, jeśli chcesz przekonać się, co ona do ciebie czuje, musisz się z nią spotkać. Tego nie da się zrobić na odległość.  Gdy jesteście razem, widzisz jej mowę ciała, możesz wyczuć, kiedy jest z tobą bezwzględnie szczera, a kiedy kłamie jak z nut.  Każdy fałsz wyjdzie na jaw, gdy nauczysz się obserwować jej gesty.

Możesz zaprosić ją na spacer i zabrać  w miejsce, gdzie panuje romantyczna atmosfera. Wtedy z pewnością zauważysz, czy ten nastrój udzielił się także jej, czy nadal traktuje cię po koleżeńsku. Kobieta, na którą działają twoje romantyczne gesty, z pewnością pragnie czegoś więcej niż przyjaźni czy seksu.

Powiedz jej jakiś komplement

Zawsze możesz jej też powiedzieć coś miłego przez telefon i sprawdzić, czy poczuje się tym zmieszana, czy pozytywnie zaskoczona.  Jeśli ona widzi w tobie tylko kumpla, to wyznania charakterystyczne dla relacji damsko-męskich, zostaną przez nią przykrócone i źle odebrane.

Zaproś ją jako osobę towarzyszącą

Zaproś ją na jakieś wyjątkowe wydarzenie – urodziny przyjaciela, ślub koleżanki, urodziny babci, imprezę firmową. Jeśli zgodzi się z tobą pójść i ucieszy ją ta perspektywa, jest w ciebie mocno wkręcona.

Możesz ją dotykać

Nie bój się jej dotykać, zwłaszcza gdy atmosfera temu sprzyja. Zawsze możesz ją bez obaw złapać za rękę, przytulić. A gdy te gesty zostaną pozytywnie przyjęte, objąć w talii i pocałować w usta. Kobiety to lubią.

Sprawdź, czy myśli o tobie przyszłościowo

Zaplanuj jakieś wspólne wydarzenie, wtedy zobaczysz, czy ona o tobie myśli przyszłościowo, czy tymczasowo. To nie musi być nic wielkiego. Możesz się jej zapytać, czy pojedziecie razem na koncert twojego ulubionego zespołu. Zobaczysz wtedy, na ile lubi planować wspólne spędzanie czasu z tobą.

Dzwoń do niej regularnie

Dzwoń do niej regularnie i sprawdź, czy chce z tobą rozmawiać. Jeśli będzie temu przychylna, to jesteś dla niej ważny.  Z reguły każdy ma coś na głowie, jeśli potrafi to odstawić, by z tobą porozmawiać, to dobrze o niej świadczy.

Sprawdź jej zaangażowanie w spotkania

Regularnie proponuj jej spotkania, zobaczysz, czy jej się to spodoba, czy zacznie narzekać, że ma coś na głowie i nie ma dla ciebie czasu. Kobiety z reguły dobrze odbierają twoje intencje, jeśli one im nie odpowiadają, to szukają wymówek.

Dodaj komentarz