Libido Seks

Sposoby na szybki seks

szybki seks

Pracujecie razem w tej samej firmie? A może nie mieszkacie sami i każda chwila intymności jest na wagę złota? Naszła was ochota na erotyczne igraszki w trakcie imprezy? A może wasze pożądanie rozpaliła nagle drobna iskierka, która pojawiła się podczas romantycznego spaceru na obrzeżach miasta? Przedstawiamy sposoby na szybki seks, dzięki którym twoje podniecenie i napięcie seksualne będzie mogło znaleźć ujście.

Szybki numerek, czyli marzenie mężczyzn

Szybki seks to marzenie wielu mężczyzn, niemniej kobiety na ogół potrzebują nieco więcej czasu, by się rozgrzać i nabrać ochoty na erotyczne igraszki. Długa gra wstępna to element niezwykle pożądany przez płeć piękną. Zdarza się jednak, że zarówno kobieta, jak i mężczyzna mają ochotę zrobić to teraz, natychmiast i bez zbędnych ceregieli. Gdy pojawia się tak silne pożądanie, aż trudno zapanować nad swoim libido.

Sukienki i spódnice ułatwiają szybki seks

Jeśli miewacie czasem ochotę na szybki seks, chcecie go uprawiać na łonie natury, w pracy czy w łazience podczas imprezy, musicie wcześniej się na to przygotować. Niewątpliwie łatwiej zaliczyć szybki numerek, gdy kobieta odpowiednio się ubierze. Nie bez powodu mężczyźni tak bardzo lubią sukienki i spódnice.  Wystarczy je podciągnąć, zdjąć majtki i można oddać się przyjemności nawet na ławce w parku.  Gdy wychodzisz gdzieś ze swoim partnerem i nie wiesz, czy nie pojawi się nagląca potrzeba zaspokojenia potrzeb erotycznych, załóż sukienkę lub spódnicę. Nie dość, że mężczyźni to wzrokowcy i uwielbiają podziwiać kobiece kształty w seksownych strojach, to jeszcze dzięki takim ubraniom można uprawiać seks nawet w miejscach publicznych.

Noś przy sobie prezerwatywy

Zabezpieczenie to podstawa. Antykoncepcja chroni przed niechcianą ciążą, jak również przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Gdy wyruszacie razem na miasto, idziecie na imprezę do wspólnych znajomych, zawsze miejcie przy sobie prezerwatywy. Nigdy bowiem nie wiadomo, kiedy najdzie was ochota na seks. Zwłaszcza gdy wasz związek dopiero się rozpoczyna, znajdujecie się w stanie, w którym libido osiąga swoje maksimum.

Znajdź ustronne miejsce na erotyczne figle i seks w miejscu publicznym

Jeśli macie ochotę na szybki numerek, musicie znaleźć ustronne miejsce. Nie chcesz przecież, aby wasz seks oglądał kolega z pracy czy jego współlokator. Zamknijcie się w toalecie, jego pokoju etc., pomieszczenia na klucz to świetne miejsca dla osób, które lubią szybki seks.  Jeśli znajdujecie się na łonie natury, znajdźcie ustronne miejsce. Na pewno są takie wały, na które rzadko zaglądają nawet właściciele psów. Możecie też wybrać mało uczęszczaną alejkę w parku ukrytą przed wzrokiem ciekawskich za sprawą krzaków.

Jak powiedzieć mężczyźnie, że masz ochotę na seks?

Masz ochotę na szybki seks? Możesz uczynić pikantne wyznanie swojemu mężczyźnie, szepcząc mu do ucha to, czego pragniesz. Gwarantujemy, że na słowa: „weź mnie natychmiast” lub „mam ochotę na szybki numerek”, żaden mężczyzna nie pozostanie obojętny.  On z przyjemnością zaspokoi twoje potrzeby erotyczne i natychmiast stanie na wysokości zadania;) Szepcząc mu do ucha, możesz delikatnie podgryźć płatek jego ucha, aby rozpalić w nim jeszcze większe pożądanie.

Nie należysz do osób, które potrafią wprost rozmawiać o seksie? Zasugeruj mu, na co masz ochotę, namiętnie całując w usta lub dotykając dłonią jego krocza.  Na takie pieszczoty żaden mężczyzna nie pozostanie niewzruszony

Dodaj komentarz