Miłość i związki

Jak spędzić tegoroczne Walentynki, aby były wyjątkowym wspomnieniem?

pomysły na walentynki

Walentynki to doskonała okazja do wyznania miłości ukochanej osobie, o której ciepło myślimy już od pewnego czasu. Święto Zakochanych to też świetna sposobność, aby wzmocnić długotrwały związek i wnieść do niego powiew świeżości. Jak spędzić tegoroczne Walentynki, aby były wyjątkowym wspomnieniem?

Wyjątkowe Walentynki. Wyjazd niespodzianka

Kobiety uwielbiają niespodzianki, zwłaszcza te romantyczne mają szczególny urok. Mężczyzna, który chce sprawić przyjemność swojej partnerce, może zabrać ją na wyjazd za miasto. Nie musi ujawniać żadnych szczegółów, powinien jednak przedstawić jej ogólny zarys. Wiadomość: zorganizuj sobie wolne  na środę, po pracy wracaj prosto do domu i spakuj coś do spania, niezbędne kosmetyki, ubrania na zmianę i zabierz ze sobą paszport – nie zdradza zbyt wiele szczegółów, ale pokazuje wyraźnie, że będzie to wyjazd za granicę i przyda się trochę ubrań.  Kobiety lubią niespodzianki, zwłaszcza ze strony facetów, których zdołały nieco lepiej poznać, ale nie znoszą sytuacji, kiedy są nieprzygotowane na wyjazd. Jeśli zabierasz ją do ośrodka z basenem, wspomnij o bikini, jeśli to będą góry – o grubych swetrach. Pragniesz z nią spędzić miły czas w hotelu: wspomnij o zmysłowej bieliźnie.

Kwiaty wysłane do pracy wraz z listem miłosnym

Lata mijają, a kwiaty nie wychodzą z mody. Kobiety wciąż lubią je dostawać, niestety, mężczyźni coraz rzadziej sprawiają tego rodzaju niespodzianki swoim partnerkom.  Pozytywnie wyróżnisz się na tle innych facetów, jeśli tego dnia wręczysz jej kwiaty – najlepiej, gdy zrobisz to osobiście. Jeśli jednak nie jest to możliwe – mieszkacie daleko od siebie, nie potrafisz przewidzieć jej reakcji – wyślij jej bukiet do pracy za pośrednictwem kuriera. Możesz do niego dołączyć kopertę z listem, w którym szczerze opisujesz swoje uczucia.  Mile widziane jest wysłanie samego listu miłosnego bez kwiatów. Kobiety uwielbiają takie niespodzianki. Walentynki to doskonała okazja dla mężczyzn, którzy boją się odrzucenia, na wyznanie uczuć. List nie zawsze musi być podpisany, podobnie jak kwiaty. Można w ten sposób sprawdzić, czy kobieta domyśli się nadawcy. Jeśli jej rzeczywiście zależy na facecie, od razu pomyśli, że niespodzianka jest od niego i do niego napisze lub zadzwoni w tej sprawie. Jeśli będzie niezadowolona, nie ma żadnego dowodu na to, że to właśnie ty jesteś nadawcą.  Niczego nie ryzykujesz, a możesz tylko wiele zyskać.  To najlepsze rozwiązanie, jeśli chcesz z nią być, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać. Wystarczy napisać krótki list, wysłać kwiaty bez podpisu i poczekać na reakcję kobiety. Żadna zakochana kobieta nie będzie brała pod uwagę innych mężczyzn jako potencjalnych autorów wyznania, od razu pomyśli  o tym facecie, na którym jej zależy. Korzystaj z okazji, pamiętaj, Walentynki obchodzimy tylko raz w roku. Następna okazja do wyznania uczuć bez ryzyka odrzucenia przytrafi się dopiero za 365 dni. Nic nie ryzykujesz, kobiety lubią takie romantyczne gesty, jeśli ona odwzajemnia twoje uczucia, na pewno od razu ci podziękuje za list/kwiaty.

Miła niespodzianka po pracy

Jeśli kończysz pracę szybciej niż ona i potrafisz znaleźć w internecie dokładny adres jej firmy, przyjedź pod jej biuro. Na powitanie pocałuj ją w usta i wręcz czerwoną różę. Kobiety uwielbiają takie drobne, romantyczne gesty, które nie kosztują majątku, a sprawiają mnóstwo radości. Drogie i wyszukane prezenty nie dają takiej frajdy jak odrobina romantyzmu ze strony faceta.  Po romantycznym powitaniu możesz zabrać ją na spacer do parku lub na obiad przygotowany przez siebie.

Wspólna kolacja

Kobiety lubią romantyczne niespodzianki, a zaproszenie na wspólną kolację, zwłaszcza tę przygotowaną przez mężczyznę, zawsze budzi wyłącznie pozytywne reakcje. Panowie często boją się, że nie podołają temu wyzwaniu. Tak naprawdę dania nie muszą być wykwintne, możesz przygotować sałatkę i dokupić do niej chrupiące pieczywo, liczy się fakt, że postanowiłeś zrobić coś sam. To zawsze jest podwójnie miłe doświadczenie. Po pierwsze, pamiętasz o Walentynkach. Po drugie, robisz coś sam od serca. Jak tu nie kochać takiego faceta?

Komentarze (3)

Irena

2 lata temu

Walentynki dla niektórych są jedyna okazją, aby pokazać swoje uczucia hehe
Dla innych z kolei są okazją do zarobku 🙂
My nie robimy sobie prezentów z tej okazji, bo każdego dnia celebrujemy naszą miłość. To będzie dzień jak każdy inny. Oczywiście spędzimy go w restauracji, z tym że moja druga połówka będzie tak jakby w pracy 🙂 A ja z koleżanką będę popijała piwko słuchając jego występu.

dulcynea

2 lata temu

Dla mnie ,osobiście, Walentynki to nie jest ważne święto .
Zostało wprowadzone , takie trochę sztuczne i przede wszystkim bardzo komercyjne .
Jak widzę w sklepie te wszystkie serduszka ,to mi się tego świętowania odechciewa .
Ale nie bojkotuje go często wychodzimy na kolację , chociaż ,raczej dzień przed czy też dzień po .
A czekoladki przyjmuję , bo jestem łasuchem ,każda okazja jest dobra 🙂

Zostaw komentarz