Kultura Styl życia

Słońce, wiatr i księżyc – Agata Czykierda-Grabowska

Słońce, wiatr i księżyc

Słońce, wiatr i księżyc to kolejna ociekająca emocjami powieść Agaty Czykierdy-Grabowskiej. Autorka po raz kolejny stworzyła niezwykle ciekawe postaci, akcja jej książki toczy się wartko i intryguje czytelnika.

Przyjaźń z czasów młodzieńczych

Kaja i Paweł to przyjaciele z dzieciństwa. Tych dwoje wiele razem przeszło. Kaja i Paweł razem biegali po wsi, spędzali czas nad jeziorem i przy ogniskach. Tych dwoje młodych ludzi spędzało ze sobą każde wakacje. Paweł uratował brata dziewczyny przed utonięciem, Kaja stanęła w jego obronie przed ojcem. Jak przystało na prawdziwych przyjaciół, zwierzali się sobie i udzielali sobie potrzebnego wsparcia.  Niestety, pewnego dnia dochodzi do pocałunku, który przerywa znajomość na 6 lat. Po tym czasie Kaja wraca na wieś. Czy Paweł będzie się normalnie do niej odzywał, a może zacznie unikać młodej kobiety?

Zabawy w czasach bez tabletów

Słońce, wiatr i księżyc to powieść o błędach młodości, który każdy z nas ma na swoim koncie. To także historia dzieciństwa dwojga młodych ludzi, którzy świetnie sobie radzili bez obecnej informatyzacji. Nie bawili się smartfonami i tabletami, lecz spędzali czas przy ognisku, nad jeziorem etc. Ta historia przypomni wielu z nas magiczne czasy dzieciństwa. Czytając powieść Słońce, wiatr i księżyc, można ponownie poczuć magię beztroski towarzyszącą każdym wakacjom.

Czy odnajdą szczęście?

Kaja i Paweł mogą czasem irytować swoim nieprzemyślanym zachowaniem. Ale kto z nas nie dał się choć raz w życiu ponieść emocjom, a później tego żałował? Relacja tych dwojga przypomina zabawę w kotka i myszkę.  Czy uda im w końcu odnaleźć nić porozumienia?

Komentarze (3)

Zostaw komentarz