Kultura Styl życia

Słodki drań – Vi Keeland i Penelope Ward

Słodki drań

Duet Vi Keeland i Penelope Ward powraca z kolejną piękną historią, która bawi oraz napełnia serca optymizmem. Słodki drań to książka, która poprawia humor, ponieważ przyprawia nas o niekontrolowane salwy śmiechu.

Nieoczekiwane spotkanie z przystojnym mężczyzną

Aubrey zmierza do miejscowości na drugim końcu Stanów Zjednoczonych. Przed nią długa droga, dlatego też młoda kobieta co pewien czas się zatrzymuje. Podczas jednego z postojów wchodzi do sklepu z pamiątkami, gdzie przygląda się figurce Baracka Obamy. Gdy za jej plecami odzywa się nieznany głos, Aubrey panikuje i niechcący zrzuca figurkę na podłogę, a ta rozpada się. Tajemniczy przystojniak postanawia pokryć za kobietę koszty uszkodzenia towaru i kupuje jej drugą, taką samą, sprawną figurkę.

Wspólna podróż z nowo poznanym facetem

Gdy obydwoje rozstają się, okazuje się, że zarówno jej samochód, jak i jego harley mają gumę.  Tajemniczy przystojniak proponuje Aubrey, że zmieni jej koło, jeśli ona w zamian zawiezie go do tej samej miejscowości, do której zmierza, bowiem obydwoje udają się w tym samym kierunku. Kobieta w końcu się zgadza i poznaje tożsamość mężczyzny. Chance, bo tak nosi na imię przystojniak, odbywa trudną rozmowę z Harrym, facetem z przeszłości, który nie daje spokoju Aubrey.

Słodki drań – nietypowy romans

Między Aubrey a Chance`em nieustannie iskrzy. Tych dwoje kłóci się o wiele rzeczy, począwszy od stacji radiowej, poprzez poranny posiłek, a na odebraniu telefonu skończywszy. Wszystkie kłótnie są przezabawne i to właśnie one sprawiają, że czytelnik wydaje z siebie niekontrolowane salwy śmiechu.  Choć Słodki drań wydaje się bardzo zabawną książką, w rzeczywistości jest to słodko-gorzka opowieść. Powieść ta wywołuje cały wachlarz emocji, aby je poczuć, trzeba koniecznie oddać się lekturze, ponieważ nie sposób opisać je w dwóch-trzech zdaniach.

Główni bohaterowie powieści Słodki drań wzbudzają sympatię. Obydwoje są charakterni i wyraziści. Bywają trudni, skrywają też niejedną tajemnicę. Ale bije z nich szczerość i autentyzm, cechy, o które w dzisiejszych czasach tak ciężko.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz