Kultura Styl życia

Pod skrzydłami miłości – Izabela M. Krasińska

pod skrzydłami miłości

Pod skrzydłami miłości to wzruszająca historia o uczuciu, które przychodzi do nas znienacka, wzbogacając nasze dotychczasowe życie. Niestety, nawet to, co najpiękniejsze, musi zmierzyć się z przeciwnościami losu. Czy miłość pokona przeszkody i zapewni szczęście głównym bohaterom?

 

Pod skrzydłami miłości – czy nieszczęśliwe zdarzenie może stanowić początek czegoś dobrego?

Powieść Pod skrzydłami miłości rozpoczyna się od przedstawienia skomplikowanej relacji, jaka łączy Martę z Markiem. Kobieta właśnie kupiła seksowną sukienkę na wieczór i wychodzi z galerii handlowej, gdy wpada na swojego kochanka wraz z żoną i dziećmi. Marta czuje się oszukana, wszak Marek zapewniał ją, że do swojej małżonki nic już nie czuje, a dzieci są okropne. Obrazek, który widzi jego kochanka dość znacznie różni się jednak od jego narracji. Załamana Marta wsiada w samochód i odjeżdża. Po drodze ma jednak miejsce nieszczęśliwy wypadek. Kobieta chcąc wyminąć mężczyznę na drodze, skręca gwałtownie w bok i uderza w pobliskie drzewo. Na miejscu zdarzenia po chwili pojawia się straż pożarna.

Jeden ze strażaków, Piotr, ryzykuje własne życie, wyciągając Martę z samochodu. Nie korzysta nawet ze specjalnej deski, którą wykorzystuje się przy tego rodzaju wypadkach, lecz na własnych rękach niesie kobietę do karetki. Na szczęście okazuje się, że Marta prócz poważnego złamania nogi nie doznała większego uszczerbku na zdrowiu. Jej samochód wprawdzie nadaje się jedynie do kasacji, ale to tylko rzecz nabyta. W szpitalu Marta nie może narzekać na brak gości. Najpierw przy jej łóżku zjawia się strażak, Piotr, który uratował jej życie. Po chwili do pokoju wchodzi kochanek kobiety, Marek. Marta nie chce go już znać i postanawia zakończyć  ten romans, do którego nigdy nie powinno dojść.

Miłość może spotkać nas wszędzie

Marta niepostrzeżenie zakochuje się w przystojnym strażaku. Wszystko wskazuje, że i on odwzajemnia jej uczucie. Pod skrzydłami miłości to powieść, która wbrew pozorem nie stanowi sielskiego obrazu życia dwojga młodych ludzi.  W ich życiu  pojawi się sporo przeszkód. Czy miłość Piotra i  Marty przetrwa najgorsze burze? Jak kobieta poradzi sobie z byłym kochankiem, który nie  pogodził się z tym, że jego namiętny romans zakończył się z dnia na dzień? Kto namiesza w życiu głównych bohaterów? Czy uda im się założyć pełną i szczęśliwą rodzinę? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, koniecznie musisz przeczytać powieść Izabeli M. Krasińskiej.

Życiem rządzi przypadek

Pod skrzydłami miłości to powieść obyczajowa idealna na długie, zimowe wieczory. Czyta się ją szybko i przyjemnie ze względu na wartką akcję, liczne tajemnice, które skrywają przed sobą główni bohaterowie. Pod skrzydłami miłości to książka, która pokazuje, że każde, nawet najgorsze wydarzenie, może stać się początkiem czegoś dobrego i pięknego. Gdyby nie wypadek, Marta nigdy nie poznałaby Piotra, chociaż ten przyjaźnił się z mężem jej najlepszej przyjaciółki. Los pisze nam różne, zaskakujące scenariusze. Niektóre z nich, choć początkowo wydają nam się niekorzystne i bezsensowne, kończą się happy endem.

Pod skrzydłami miłości to także doskonała propozycja pod choinkę. Jeśli ktoś z twoich bliskich lubi literaturę obyczajową, z pewnością doceni książkę Izabeli M. Krasińskiej. Choć w powieści poruszono wiele trudnych i bolesnych kwestii, Pod skrzydłami miłości niesie ze sobą optymistyczne przesłanie.

 Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj książkę Izabeli M. Krasińskiej.

Irmina Cieślik

Komentarze (5)

dulcynea

5 lat temu

Mnie również bardzo zainteresowała ta powieść.
Bardzo ciekawa fabuła , chętnie ją przeczytam .
A jeszcze chętniej mogłabym ją dostać pod choinkę 🙂

Zostaw komentarz