Kultura Styl życia

Skandal – Katarzyna Nowakowska

Skandal – Katarzyna Nowakowska

Katarzyna Nowakowska nie jest debiutantką na rynku literackim. Ma na swoim koncie wiele romansów i erotyków, które od pięciu lat rozpalają wyobraźnię Polek. Dotychczas sprzedała ponad 300 000 egzemplarzy swoich książek. Do tej pory wydawała jednak pod pseudonimem K.N. Haner.  Skandal to pierwsza powieść, którą Katarzyna Nowakowska zdecydowała się opublikować pod swoim prawdziwym nazwiskiem. Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?

Skandal od 15 kwietnia w polskich księgarniach

Skandal trafi do księgarni już 15 kwietnia. Ukaże się on nakładem jednego z największych wydawnictw – Burda Książki.  Katarzyna Nowakowska zawodowo zajmuje się pisaniem książek. W chwilach, gdy niczego nie tworzy, prowadzi takie samo życie jak większość z nas – gotuje, gra w planszówki i udziela się w grupach na Facebooku.

Najlepsza powieść w dorobku pisarki?

Jako K.N. Haner zyskała stałe grono czytelniczek. Te cenią ją za bezpośredniość i otwartość, jakie można odnaleźć w jej książkach.  Skandal to powieść obyczajowo-erotyczna, która różni się od dotychczasowej twórczości pisarki.

Nietypowa femme fatale

Główna bohaterka powieści Skandal przyzwyczaiła się, że spełnia oczekiwania innych osób. Na pierwszy rzut oka jest grzeczną córeczką milionera, która dba o nienaganne maniery i dobrze się prowadzi. Gdy znika ze świecznika, zamienia się w prawdziwą femme fatale.

Gdy romans wisi w powietrzu

On z kolei na pierwszy rzut oka wydaje się nijakim, gburowatym i nudnym arystokratą, który wchodzi w skład angielskiej  śmietanki towarzyskiej.  Tych dwoje więcej dzieli niż łączy.  Jednak między nimi z czasem rodzi się silne napięcie oraz pociąg fizyczny.

Uwodzenie arystokraty może źle zakończyć się dla kariery zawodowej ojca Julii. Jest on bowiem najważniejszym klientem jego firmy.  Czy Julia zdecyduje się zaryzykować tak wiele, by dopiąć swego i dać upust drzemiącym w niej żądzom?

Komentarze (4)

alibabka

2 lata temu

Jestem ciekawa, czy ta książka jest lepsza od poprzednich autorki, bo tamte mnie do siebie nie przekonały wulgarnością i brutalnością. Z drugiej strony każdy pisarz się rozwija. Oby tak było też w tym przypadku:)

Goplana

2 lata temu

Poprzednie książki K.N. Haner były dla mnie dość wulgarne. Myślę jednak, że Burda czegoś takiego by nie opublikowała:)

Zostaw komentarz