Miłość i związki

Skąd wiesz, że to ten jedyny?

skąd wiesz że to ten jedyny

Czasem spotykamy na swej drodze wyjątkowego mężczyznę, który budzi nasze zainteresowanie. Nie każda relacja damsko-męska przeradza się jednak w coś więcej. Skąd wiesz, że to ten jedyny, z którym pragniesz się związać na lata?

Bardzo za nim tęsknisz

Faceta, z którym tylko uprawiasz seks, możesz nie widywać tygodniami i mieć to w nosie. Jednak za tym jedynym tęsknisz, nie potrafisz się doczekać wspólnego spotkania. Cieszysz się z jego każdego SMS-a, telefonu i wiadomości na Messengerze. Gdy dłużej go nie widzisz, jest ci bardzo smutno. Wspominasz wspólne chwile, które trochę osładzają ci gorycz oczekiwania. Takie reakcje zachodzą tylko wówczas, gdy spotykamy tego jedynego, w którym się szczerze zakochujemy.

Czujesz się przy nim bezpiecznie

Ten jedyny musi nam zapewniać poczucie bezpieczeństwa. Jeśli jesteś już na takim etapie, że mu ufasz, nie boisz się pojechać z nim na mało uczęszczane wały, spędzić z nim wspólnej nocy czy zaplanować wspólny wypad gdzieś dalej, to znak, że czujesz się przy nim bezpiecznie. Kobiety podświadomie szukają mężczyzny nieagresywnego, ale skorego do opiekowania się nimi. Kogoś, kto nie zostawi ich samych sobie w środku nocy i jednocześnie kogoś, kto nigdy nie podniesie na nie ręki, nawet gdy odmówią seksu z powodu okresu.

Skąd wiesz, że to ten jedyny? Cenisz sobie jego odpowiedzialność

Odpowiedzialny facet odbiera telefon z pracy, potrafi zastąpić swojego pracownika, który nie dotarł do firmy, rozsądnie planuje remont czy naprawę samochodu, ponieważ zdaje sobie sprawę, że to kosztuje. Przy kimś takim czujesz się spokojna i szczęśliwa.

Kochasz go za to, że jest dobrym człowiekiem

Ten jedyny nie może być zwykłym bucem. Kobiety zakochują się w mężczyznach, którzy potrafią pocieszyć swoją przyjaciółkę po kłótni z chłopakiem, bezinteresownie pomóc w wymianie koła etc. Gdy facet jawi się nam jako dobry człowiek, zaczynamy w nim widzieć materiał na partnera.

Masz z nim boski seks

Dopasowanie emocjonalne powinno iść w parze z udanym seksem. Masz z nim boski seks? Uwielbiasz, gdy namiętnie cię całuje w trakcie erotycznych igraszek? Jego dotyk cię elektryzuje i sprawia, że masz ochotę na więcej? Gdy błądzi rękami pod twoim ciele dosłownie odlatujesz? To znak, że trafiłaś na faceta, który nie tylko odpowiada ci pod kątem emocjonalnym i charakterologicznym, ale też zaspokaja twoje potrzeby seksualne jak nikt inny. Przy tym jedynym twoje ciało rozpiera rozkosz, gdy tylko cię dotknie.

Martwisz się o niego

Gdy ma jakieś kłopoty, pisze ci, że się stresuje lub trafił do szpitala, szczerze się o niego martwisz. Gdyby nie był tym jedynym, twoja troska nie byłaby tak duża. Jednak, gdy spotykamy tego wyjątkowego faceta, niepokoimy się o niego tak, jakby był członkiem naszej rodziny. Nie wyobrażasz sobie, że jemu mogłoby się coś stać.

Uwielbiasz jego czułości i nigdy nie masz ich dość

Lubisz, gdy trzyma cię za rękę lub czule obejmuje w pasie. Kochasz jego pocałunki i przytulasy. Nigdy nie masz ich dość. Nie miałabyś nic przeciwko, gdyby częściej cię całował i obejmował. To jest takie przyjemne i ekscytujące.

Imponuje ci inteligencją i dobrym wychowaniem

Od początku ujął cię inteligencją, brakiem byków w wiadomościach, oczytaniem i szeroką wiedzą ogólną. Ma swoją pasję, o której potrafi ciekawie opowiadać. Na dodatek jest kulturalny i zawsze traktuje cię jak prawdziwy dżentelmen. Dziś dobrze wychowanych facetów ze świecą szukać, więc korzystaj z tego, że trafił ci się taki skarb.

Darzycie się wzajemnym szacunkiem

Nigdy do niczego się nie zmuszacie, staracie się zrozumieć stanowisko drugiej osoby, nawet jeśli nie do końca wam odpowiada. Nie odnosicie się do siebie w sposób wulgarny. Szanujecie swoją indywidualność i prawo do własnego zdania.

Komentarze

Irena

3 lata temu

Jeśli jesteśmy zauroczeni kimś to z pewnością da się zauważyć że coś się zmieniło, że ktoś inny stał nam się bardzo blisko, że zawrócił nam w głowie, przejął nasze myśli….
Ale czy możemy mieć pewność, że to ten jedyny? Przecież nie wiemy czy nie spotkamy jeszcze na swojej drodze kogoś kto wyda nam się jeszcze bardziej odpowiedni.
Życie potrafi sprawiać niespodzianki 🙂

Zostaw komentarz