Kultura Styl życia

Singielka w Londynie. Spełnione marzenia – Marta Matulewicz

Singielka w Londynie. Spełnione marzenia

Rezolutna i zabawna Ewa powraca ze swoimi perypetiami miłosnymi. Singielka w Londynie. Spełnione marzenia to powieść, w której główna bohaterka troszkę dojrzewa, ale nie traci swojego wrodzonego uroku. Jakie atrakcje dla swoich wiernych czytelniczek przygotowała tym razem Marta Matulewicz?

Ból po zdradzie Oliviera

Ewa wciąż przeżywa widok, jaki stanął przed jej oczami, gdy pojechała na lotnisko pożegnać Oliviera wyjeżdżającego na misję humanitarną do Kenii. Główna bohaterka jest przekonana, że jej ukochany to kobieciarz jakich mało. Po tym, jak zdradził ją z Michelle, całując się z nią w Nowy Rok, teraz spotyka się z inną, z którą na dodatek wyleciał do Afryki.

Czy Patrycja znajdzie swoją drugą połówkę?

Rozterki sercowe Ewy zbiegają się w czasie z przeprowadzką do apartamentu. Główna bohaterka tradycyjnie żyje w niedoczasie. Podczas gdy jej przyjaciółka, Zosia, ma od dawna spakowane wszystkie ubrania i rzeczy, Ewa dopiero się do tego zabiera. Przeprowadzka przebiega jednak dość sprawnie za sprawą Dawida wynajętego przez Pawła. Co ciekawe, mężczyzna wpada w oko Patrycji, koleżance Ewy, która przybyła jej z pomocą przy przeprowadzce. Okazuje się, że Polka nie jest obojętna zielonookimi przystojniakowi, na widok którego wszystkie panie zamarły.

Beznadziejna randka ze Scottem

W międzyczasie Ewa poszukuje pocieszenia, umawiając się na randkę ze Scottem. Polka wierzy w wybijanie klina klinem. Gorąco kibicuje jej w tym Zosia. Niestety, randka ze Scottem okazuje się niewypałem. Chemia, która towarzyszyła dotychczasowym spotkaniom Ewy i strażaka, gdzieś się ulotniła. Główna bohaterka nieświadomie stawia Scottowi granice, które wynikają z faktu, że wciąż kocha Oliviera. Gdy spędza czas ze Scottem, nieustannie porównuje go ze swoim eks.

Z kim zwiąże się Ewa, główna bohaterka powieści Singielka w Londynie. Spełnione marzenia?

Gdy główna bohaterka wraca do domu, czeka na nią spora niespodzianka. Okazuje się, że Ewa pochopnie oceniła Oliviera. On, owszem pocałował Michelle w Nowy Rok, ale nie ma romansu z kobietą, z którą wyleciał do Kenii. Ta bowiem okazuje się zadeklarowaną lesbijką. Czy Ewa wróci do Oliviera? A może na jej drodze pojawi się ktoś inny, kto zrewolucjonizuje jej dotychczasowe życie i spowoduje pojawienie się motylków w brzuchu? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w najnowszej powieści Marty Matulewicz pt. Singielka w Londynie. Spełnione marzenia.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz