Singielka w Londynie Nowe miłości i stare rozterki

Marta Matulewicz powraca z drugą częścią Singielki w Londynie. Pamiętacie zwariowane przygody Ewy, która po studiach postanawia wyjechać do pracy w stolicy Anglii i zamieszkuje u swojej przyjaciółki Zosi? Obok głównej bohaterki zaczęło się kręcić wielu mężczyzn, ale ona wybrała jednego. Czy słusznie? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w powieści Singielka w Londynie. Nowe miłości i stare rozterki.

Pierwsza sprzeczka z Olivierem i przeprosiny

Ewa wraca do Londynu po tym, jak przez przypadek pojechała pociągiem do Brukseli, zamiast do Paryża, w którym miała spędzić romantyczny weekend z Olivierem. Mężczyzna czynił jej wyrzuty, gdy pomyliła środki transportu. Na szczęście w trudnych chwilach Ewa mogła liczyć na Scotta, który podróżował pociągiem wraz z nią w kierunku Brukseli.

Gdy Ewa wraca do Londynu, Olivier stara się ją przeprosić. W tym celu przez cały miesiąc przesyła jej bukiet pięknych kwiatów. Na dodatek nie ustaje w wysiłkach, aby zabierać ją na romantyczne randki. Ewa wraz z Olivierem podziwia włączenie świątecznych świateł w Londynie, której to uroczystości towarzyszy występ jej ulubionej Spicetki.  Mężczyzna stara się zrobić wszystko, aby zaskarbić sobie względy głównej bohaterki.

Ewa nie może odpędzić się od adoratorów

W tym samym czasie Ewa dowiaduje się od Patrycji, swojej koleżanki z pracy, że jej były chłopak jest nią zainteresowany. Scott ciągle wypytuje o tytułową singielkę, której bardzo pomógł podczas nieoczekiwanej podróży do Brukseli. Ewa go jednak ignoruje, bowiem kocha Oliviera i chce być lojalna w stosunku do niego.

Oczywiście w najnowszej powieści Marty Matulewicz pt. Singielka w Londynie. Nowe miłości i stare rozterki nie mogło zabraknąć zabawnych wpadek Ewy. Kobieta po raz kolejny udowadnia, że jeśli ma się komuś przytrafić jakaś wtopa, to z pewnością to właśnie ona się jej dopuści.

To nie książę z bajki, lecz ropucha

Niestety, sielanka Ewy nie trwa wiecznie. Myślałam, że po raz pierwszy trafiłam na powieść, w której nic nie staje na drodze zakochanym w sobie ludziom. Marta Matulewicz zdecydowała się jednak wprowadzić nagły i nieoczekiwany zwrot akcji. Gdy w sylwestrowy wieczór Ewa postanawia osobiście złożyć życzenia Olivierowi, odkrywa coś strasznego…

Singielka w Londynie. Nowe miłości i stare rozterki – powieść ze sporą dawką optymizmu

Singielka w Londynie. Nowe miłości i stare rozterki to powieść pełna zabawnych zwrotów akcji, która napełnia serca kobiet optymizmem. Każda z nas trafia czasem na faceta, który wydaje się księciem z bajki, a okazuje zwykłą ropuchą, po której się cierpi.  Nie inaczej było w przypadku Ewy. Ta jednak nie poddaje się i nie zamierza rozpaczać za Olivierem. Jej determinacja zostaje nagrodzona. W jaki sposób? Tego dowiecie się, sięgając po powieść Singielka w Londynie. Nowe miłości i stare rozterki.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ