Gdy pojawia się problem... Seks

Sex shop – z kim najlepiej pójść na zakupy?

sex shop

Sex shop to taki sam sklep jak inne, mimo to wiele kobiet ma problem, aby przekroczyć jego próg. Tymczasem tego rodzaju miejsca nie oferują wyłącznie dildo i nakładek wibracyjnych na penisach. Sex shop to także miejsce, w którym możesz nabyć seksowną bieliznę na randkę z ukochanym mężczyzną. Ba, taki zestaw możesz też spokojnie założyć pod zwykłą sukienkę i pójść razem z nim na romantyczną kolację. Z kim najlepiej pójść na zakupy do sex shopu?

Sex shop to miejsce, gdzie znajdziesz zmysłową bieliznę

Najtrudniej przełamać się do pierwszej wizyty w sex shopie. Należy jednak sobie uświadomić, że jest to normalny sklep, w którym dostaniesz szereg różnych rzeczy. Począwszy od seksownej bielizny, poprzez pas do pończoch, peniuar, a skończywszy na dildo i różnych gadżetach erotycznych. W tym, że lubisz seks nie ma nic złego. To normalne, jesteś dorosła i tak samo jak masz prawo kupić prezerwatywy, tak samo możesz sprawić sobie czerwony gorset.  Kupowanie zmysłowej bielizny nie jest niczym zdrożnym. To właśnie ona stanowi najczęstszy obiekt zainteresowań wśród pań odwiedzających sex shop. Podczas gdy panowie stawiają raczej na różnego rodzaju gadżety, kobiety pragną wyglądać zmysłowo i atrakcyjnie, gdy idą do łóżka z ukochanym mężczyzną. Chcą widzieć w jego oczach pożądanie i szczere zadowolenie.

Dlaczego kobiety wstydzą się chodzić do sex shopu?

Najtrudniej pójść do sex shopu, gdy mieszka się w małej miejscowości. W dużych miastach nie stanowi to żadnego problemu. Szanse na to, że sprzedawcą okaże się twoja sąsiadka są minimalne, a poza tym powinna ona umieć zachować dyskrecję. Swoją drogą, co obchodzi cię zdanie innych osób. To twoja sprawa, co robisz w sex shopie, a jeśli komuś to przeszkadza, to niech opowie innym, czego sam szukał w tym sklepie, gdy zdołał wpaść na ciebie?

Z kim najlepiej pójść na zakupy w sex shopie?

Aby zakupy w sex shopie były mniej krępujące i upłynęły w milszej atmosferze, warto zabrać na nie swoją przyjaciółkę. Osobę, z którą darzycie się zaufaniem. Najlepiej taką przyjaciółkę, z którą chodzisz kupować bieliznę i masz na tyle dobry kontakt, że potrafisz rozmawiać z nią o seksie. Nie chodzi o to, aby zdradzać jej szczegóły łóżkowych popisów, ale umieć powiedzieć wprost – zawsze chciałam sprawdzić, jak wyglądam w takim stroju.  Do sex shopu można zabrać też swojego partnera, ale wówczas odbieramy mężczyźnie radość z niespodzianki. Inaczej sytuacja wygląda, gdy on z nami wybiera seksowny strój mikołajki, a inaczej gdy witamy go w nim w mieszkaniu. Poza tym w towarzystwie swojego faceta możemy czuć się trochę skrępowane – z przyjaciółką możemy swobodnie przymierzyć różne stroje i wybrać ten, w którym wyglądamy najkorzystniej;)

Spraw sobie seksowną bieliznę na mikołajki

Sex shop to miejsce, w którym można kupić naprawdę zmysłową bieliznę.  Zbliżają się mikołajki, to doskonała okazja, aby sprawić miłą niespodziankę swojemu facetowi.  W sex shopach aż roi się od czerwonych strojów seksownych mikołajek, czerwonych staników, gorsetów i fikuśnych stringów. W takim stroju poczujesz się atrakcyjną kobietą, a twój mężczyzna nie będzie potrafił oderwać od ciebie oczu i rąk;)

Nie wszystkie kobiety potrzebują wibratorów i innego rodzaju erotycznych gadżetów, warto jednak, aby choć raz odwiedziły sex shop i kupiły jeden komplet porządnej, zmysłowej bielizny, która doda im pewności siebie.  W końcu wszystko jest dla ludzi, w tym sex shop;)

Magdalena Kukurowska

Dodaj komentarz