Dbaj o włosy i paznokcie Uroda

Serum Termoochrona marki MARION „Kosmetykiem Wszech Czasów”

wizaż kwc

Serum chroniące włosy przed działaniem wysokiej temperatury z linii Termoochrona MARION uznane Kosmetykiem Wszech Czasów. Nagroda jest przyznawana przez użytkowniczki portalu www.wizaz.pl.

 

W tegorocznej edycji kapituła 83 tysięcy recenzentek w kategorii „Włosy stylizacja” najwyżej oceniła kosmetyk MARION. Użytkowniczki portalu wizaz.pl poprzez swoje oceny i decyzje przyznały produktowi tytuł Kosmetyku Wszech Czasów.

Wybór tego kosmetyku świadczy o coraz większej świadomości klientek, które chcą dbać o włosy już w trakcie zabiegów stylizacyjnych.  Kobiety cenią serum za skuteczność działania oraz przystępną cenę. Nagroda przyznana przez „wizażanki” jest dla nas szczególnie cenna ze względu na wiarygodność. To przecież kilkaset użytkowniczek zagłosowało za tym produktem – mówi Agnieszka Zalaszewska , Marketing Manager  firmy MARION

Jedna z wizażanek  pisze:  – Serum super sprawdza się na moich długich włosach. Ładnie wygładza, ale nie obciąża. Włosy nie puszą się i nie wyglądają na przesuszone. Nakładam na dłonie, lekko rozsmarowuje i rozprowadzam po całych włosach.  Jest bardzo wydajne i tanie. To mój pierwszy produkt firmy Marion, ale ze względu na to, że jestem bardzo zadowolona wypróbuję również ich inne kosmetyki. Zdecydowanie polecam 🙂

Kosmetyk Wszech Czasów (KWC) jest największym w Europie opiniotwórczym katalogiem produktów kosmetycznych. Recenzje dodawane są przez użytkowniczki serwisu Wizaz.pl. Do chwili obecnej, ponad 83 000 recenzentek zaopiniowało 50 000 produktów kosmetycznych, tworząc tym samym bazę blisko miliona rozbudowanych recenzji konsumenckich dostępnych on-line.

Tekst sponsorowany

Komentarze (5)

Klaudia

6 lat temu

Mam ten kosmetyk od kiedy się pojawił na rynku i jestem z niego bardzo zadowolona. Stosuje do prostowania włosów i dzięki niemu łatwiej o wyprostowane włoski jednym pociągnięciem. Nawilża, a nie przesusza co o taki kosmetyk bardzo trudno. Dla mnie rewelacja i także polecam.

Danusiate

7 lat temu

Jakiś czas temu odkryłam spray termoochronny marki Marion i uzależniłam się od niego, więc nie dziwi mnie nagroda dla serum. Używam też maseczek tej firmy, zwłaszcza tych poprawiających kolor włosów i są świetne.

dulcynea

7 lat temu

Znam i używam kosmetyków do pielęgnacji włosów firmy Marion.
Serum odmładzające , lotion i jestem z nich bardzo zadowolona.
Tego serum termoochrona nie znam , ale chętnie się zapoznam 🙂

pati25

7 lat temu

Nie używałam serum do włosów firmy Marion.Ale super,że został ten kosmetyk najlepszy.I tak dużo osób jest nim zachwycone 🙂

Zostaw komentarz