Kosmetyk polecany przez redakcję Kosmetyki Opinie Uroda

Sephora The Golden Mask, czyli maseczka w płachcie ze złotem

Sephora The Gold Mask

Maseczki w płachcie cieszą się coraz większa popularnością. To zasługa komfortu stosowania, nie musisz nakładać papki na twarz i jej rozsmarowywać. Wystarczy założyć płachtę, a dobroczynne składniki przenikają z niej w głąb skóry. Jak sprawdziła się Sephora The Golden Mask?

Sephora The Golden Mask – maska, która daje długotrwały efekt

Sephora The Golden Mask dogłębnie nawilża skórę. Po jej użyciu twarz jest jedwabiście gładka i miękka w dotyku. Znikają wszystkie suche skórki oraz obszary, które sprawiały wrażenie nieprzyjemnie szorstkich.  Skóra pozostaje przyjemna w dotyku przez cały tydzień. Efekt utrzymuje się naprawdę długo, warto więc regularnie powracać do maseczki w płachcie ze złotem.

Maseczka ze złotem komfortowa w użyciu

Sephora The Golden Mask jest niezwykle wygodna w użyciu. Wiele kobiet nie nakłada na twarz żadnej maseczki, bo nie ma czasu na jej upłynnianie, zmywanie, czyszczenie zlewu etc. Tutaj czynności zostają zredukowane do absolutnego minimum. Nakładasz nasączoną płachtę na twarz, czekasz chwilę, zdejmujesz ją i wyrzucasz do kosza. Jeśli kosmetyk się dobrze wchłonie, nie musisz nawet zbierać resztek wacikiem kosmetycznym.

Domowe spa w zasięgu ręki

Sama płachta jest dobrze nasączona kosmetykiem, ale ten w żaden sposób nie ścieka z twarzy. Podczas stosowania Sephora The Golden Mask nie wystąpiły żadne efekty uboczne w postaci podrażnienia skóry, jej pieczenia, zaczerwienienia, świądu etc.  Zapach jest przyjemny, delikatny i mało inwazyjny. Nikogo nie powinien drażnić.

Sephora The Golden Mask jest dostępna wyłącznie w perfumeriach Sephora, w tym w sklepie online.

Komentarze

Zostaw komentarz