Kosmetyk polecany przez redakcję Uroda

Sephora Glitter Eyeliner

Sephora Glitter Eyeliner

Wielkimi krokami zbliżają się andrzejki, a tuż po nich Sylwester i karnawał. To doskonała okazja, by zaszaleć z makijażem i dodać do niego odrobinę błysku, który rozjaśni spojrzenie. Dobrze dobrany, brokatowy akcent sprawia, że nasz look zmienia się w iście imprezowy. Jak w testach redakcyjnych wypadł Sephora Glitter Eyeliner?

Kolor

Sephora Glitter Eyeliner jest dostępna w dwóch wariantach. Mamy do dyspozycji holograficzną biel, która pozwala uzyskać typowo zimowy makijaż oczu. Jest on chłodny i kojarzy się z płatkami śniegu. Nasze redaktorki miały okazję przetestować ciepłe, klasyczne złoto, które cudownie skrzy w promieniach światła.

Wykończenie

Metaliczne, brokatowe – idealnie nadaje się na imprezy oraz wielkie wyjścia, podczas których zależy nam na byciu glamour. Złoty Sephora Glitter Eyeliner można stosować solo, ale wygląda dużo ciekawiej, gdy zaaplikujemy go na czarną kreskę. Wówczas połysk staje się dużo szlachetniejszy i wygląda znakomicie, niezależnie czy mamy 20 czy 40 lat.

Sephora Glitter Eyeliner

Pigmentacja

Złoty Sephora Glitter Eyeliner charakteryzuje się średnią pigmentacją. Naszym zdaniem wygląda wspaniale jako dopełnienie klasycznej kreski. Oczywiście, można uzyskać mocniejsze krycie, nakładając nieco więcej produktu.  Wszystko zależy od naszych indywidualnych preferencji.

Trwałość

Na powiekach naszych redaktorek złoty Sephora Glitter Eyeliner utrzymuje się aż do wieczornego demakijażu. Kreska namalowana ww. linerem jest praktycznie nie do zdarcia. Na szczęście można ją zmyć dobrym płynem micelarnym.

Łatwość aplikacji

Sephora Glitter Eyeliner ma aplikator w postaci tradycyjnego pędzelka. Choć dużo łatwiej maluje się kreski eyelinerami w pisaku, to tutaj aplikacja przebiega bezproblemowo. Pędzelek jest dobrze przycięty i dostatecznie elastyczny.

Cena i dostępność

Sephora Glitter Eyeliner jest dostępny wyłącznie w perfumeriach Sephora w cenie 45 zł.

Komentarze

alibabka

4 lata temu

Ja wybieram się na bal andrzejkowy, to taki złoty, aczkolwiek subtelny akcent, z pewnością mi się przyda:)

Zostaw komentarz