Kosmetyk polecany przez redakcję Uroda

Sephora AHA Odżywczy krem na noc

Sephora AHA Odżywczy krem na noc

Noc to czas, kiedy nasza cera ulega regeneracji. Dlatego warto przed snem nanieść na nią odżywcze kosmetyki, które wnikając w jej głąb, uruchamiają procesy naprawcze. Jak nasze redaktorki oceniają Sephora AHA Odżywczy krem na noc?

Potęga kwasów owocowych

Sephora AHA Odżywczy krem na noc zawiera kwasy owocowe, które delikatnie złuszczają naskórek,  nadając skórze zdrowy blask i promienny wygląd. Za sprawą omawianego kosmetyku z twarzy znika szarawe zabarwienie cery, które dodaje nam lat. Omawiany krem sprawia, że nasza skóra sprawia wrażenie wypoczętej i pełnej witalności.

Dogłębne nawilżenie skóry

Sephora AHA Odżywczy krem na noc dogłębnie nawilża skórę, za jego sprawą znikają wszelkie suche skórki, które stanowią zmorę wielu z nas. W rezultacie makijaż nałożony po takiej nocnej kuracji prezentuje się świeżo i nienagannie.  Dzięki regularnemu stosowaniu kremu skóra jest aksamitnie gładka i przyjemna w dotyku. Ulega też napięciu, przez co drobne zmarszczki ulegają spłyceniu i stają się mniej widoczne.

Sephora AHA Odżywczy krem na noc

95% substancji pochodzenia naturalnego

Sephora AHA Odżywczy krem na noc to produkt, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientek zwracającym uwagę na skład kosmetyku. Znajdziemy tutaj aż 95% substancji pochodzenia naturalnego, w tym kwasy owocowe i naturalne peptydy.

Krem na noc o bogatej konsystencji

Krem ma gęstą, śmietanową konsystencję, która świetnie się wchłania, nie pozostawiając na skórze lepkiej warstewki. Jeśli zależy ci na efekcie nawodnienia cery i jej dogłębnego odżywienia, to jest to kosmetyk dla ciebie.

Sephora AHA Odżywczy krem na noc kupimy wyłącznie w perfumeriach Sephora w cenie 65 zł.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz