Uroda

Sensique Sensitive Skin Trendy Eyeshadow Turquoise Lagoon

Sensique Sensitive Skin Trendy Eyeshadow Turquoise Lagoon

Szukasz paletki cieni do powiek utrzymanych w iście wakacyjnej kolorystyce? Zależy ci na tym, aby kosmetyki były dobrej jakości, charakteryzowały się wysoką pigmentacją i dobrze się blendowały? Koniecznie sięgnij po Sensique Sensitive Skin Trendy Eyeshadow Turquoise Lagoon.

Kolory

W paletce Sensique Trendy Eyeshadow Turquoise Lagoon otrzymujemy cztery wakacyjne odcienie cieni do powiek. Można je dowolnie ze sobą zestawiać, ponieważ wszystkie do siebie pasują. Dla miłośniczek bezpiecznych połączeń fiolety można zestawiać ze sobą, a zielenie ze sobą. Odważniejsze z nas mogą przełamać zieleń  fioletem. Otrzymujemy tutaj soczystą limonkę, morską zieleń, intensywny fiolet z kapką lawendy oraz ciemny fiolet z niebieskimi nutami. Wszystkie kolory są dosyć chłodne i będą pasować chłodniejszym typom urody.

Sensique Sensitive Skin Trendy Eyeshadow Turquoise Lagoon

Wykończenie

Sensique Sensitive Skin Trendy Eyeshadow Turquoise Lagoon zawiera wyłącznie matowe cienie, które są bardzo drobno zmielone oraz charakteryzują się kremową konsystencją. W rezultacie praca z nimi stanowi czystą przyjemność, gdyż wykazują wysoką przyczepność do powieki. Można też je ładnie rozblendować, uzyskając piękną chmurkę koloru.

Pigmentacja

Sensique  Trendy Eyeshadow Turquoise Lagoon wyróżniają się świetną pigmentacją. Wszystkie cienie są doskonale widoczne nawet bez bazy. Primer tylko podbija ich kolory, zapewniając fenomenalną trwałość.  Pigmentacja tej paletki jest charakterystyczna dla wysokopółkowych kosmetyków.

Sensique Sensitive Skin Trendy Eyeshadow Turquoise Lagoon

Trwałość

Na bazie cienie z paletki  Sensique Turquoise Lagoon są praktycznie nie do zdarcia. Wiernie trwają na swoim miejscu do demakijażu. W ciągu dnia nie blakną ani nie ścierają się w załamaniach.

Cena oraz dostępność

Kosmetyki Sensique są dostępne wyłącznie w Drogeriach Natura w cenie 16 zł.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz