Seks

Seksowne przebieranki – dlaczego tak bardzo kręcą kobiety?

seksowne przebieranki

Mówi się, że kobiety są stroną bierną w seksie i z reguły nie wykazują żadnej inicjatywy. Jeśli chcesz urozmaicić życie erotyczne, możesz namówić swoją partnerkę na seksowne przebieranki. Kobiety lubią zabawę z modą i strojem. To będzie ogromna frajda dla was obojga. W końcu mężczyźni lubią pobudzać swoją wyobraźnię poprzez wrażenia wzrokowe, a kobiety chętnie eksponują swoje wdzięki i atuty.

Seksowna bielizna

Kobiety naprawdę lubię wybierać dla siebie seksowną bieliznę. Wystarczy, że jedna znajdzie link do sklepu internetowego oferującego super promocję, od razu składają zamówienie wraz z przyjaciółkami. Koronkowe, prześwitujące staniki w różnych kolorach do wyboru. Do tego fantazyjne sznurowania, kokardy i zapięcia stanowiące test dla mężczyzny. Kobiety naprawdę lubią się bawić seksowną bieliznę. Wybierają ciekawe modele w swoich ulubionych kolorach i zastanawiają się, jakie wrażenie w ten sposób wywrą na swoim partnerze. Seksowna bielizna dodaje paniom pewności siebie i rozbudza ich wyobraźnię oraz apetyt na seks. Lubimy regularnie dokupywać nowości, aby zaskoczyć czymś swojego mężczyznę.

Strój pielęgniarki

Nie tylko seksowna bielizna: gorsety, koronkowe staniki i seksowne body kręcą kobiety. Lubimy też seksowne przebieranki. Stroje pielęgniarki, lolitki etc. kręcą nie tylko mężczyzn, ale też panie. Właściciele sex shopów zauważyli, że kobiety najczęściej przychodzą po seksowne stroje i bieliznę erotyczną. Mężczyźni zaś szukają różnego rodzaju gadżetów. Kobiety naprawdę lubią seksowne przebieranki. Jeśli więc masz ochotę na małe urozmaicenie, wystarczy o tym powiedzieć swojej partnerce. Ona będzie bardzo rozgrzana i napalona na seks, jeśli przyjdzie jej się do niego przygotować, zakładając coś frywolnego. Poza tym od rana będzie marzyć o upojnej nocy.

Skorzystaj z własnej kreatywności

Seksowne przebieranki nie zawsze muszą wiązać się z zakupem specjalnych strojów. Czasem można skorzystać z własnej kreatywności i wyczarować coś ciekawego z tego, co posiadamy w szafie. Czarne kabaretki, szpilki na wysokim obcasie, do tego seksowny stanik i prześwitująca tiulowa bluzka też rozpali męską wyobraźnię.

Seksowne przebieranki – coś, co lubią kobiety i mężczyźni

Seksowne przebieranki to najprostsza i najbardziej akceptowalna przez panie metoda na podniesienie temperatury w sypialni. Jeśli masz dość rutyny, spróbuj przekonać swoją partnerkę do czegoś, co też lubi. Z czasem może otworzy się też na inne doświadczenia. Nawet jeśli jest coś, czego nigdy nie zaakceptuje, np. seksu analnego, przemocy itp., to wciąż dysponujecie ogromną paletą możliwości. Najważniejsze, aby nie poddać się erotycznej nudzie, która odbiera radość z erotycznych igraszek.

Dodaj komentarz