Seks

Seksowna bielizna – dlaczego warto ją mieć w swojej szafie?

seksowna bielizna

To niesamowite, jak seksowna bielizna potrafi nastroić kobietę na erotyczne igraszki. Gdy mamy ją na sobie, czujemy się atrakcyjniejsze i automatycznie stajemy się odważniejsze. Jeśli chcesz rozbudzić w sobie namiętność, zanim wylądujesz ze swoim facetem w sypialni, udaj się na zakupy. Nowy komplet seksownej bielizny to niewielki wydatek, biorąc pod uwagę korzyści, jakie przyniesie. Twój facet z pewnością doceni starania i będzie wniebowzięty.  Jak się przełamać i przekonać do zakupy erotycznej bielizny?

Seksowna bielizna pomoże ci rozgrzać wyobraźnię partnera

Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni to wzrokowcy, którzy lubią patrzeć na kobiece atuty. Ich wyeksponowanie za pomocą seksownej bielizny z pewnością przypadnie do gustu twojemu partnerowi. Pamiętaj, że faceci bardziej wolą to, co zasłonięte, ale zmysłowo podane od tego, co jest jednoznaczne. O wiele bardziej zachęcisz go do erotycznych igraszek, jeśli założysz seksowną bieliznę, niż wtedy, gdy staniesz przed nim naga. Mężczyźni lubią niedopowiedzenia, które pozostawiają pole dla ich wyobraźni.

Wyrzuć rozciągnięte staniki, które czasy świetności mają dawno za sobą

Panowie często narzekają, że ich partnerki starają się podtrzymać temperaturę w związku tylko na początku relacji. Gdy poznali swoje kobiety, te nosiły zawsze dobrze dobraną bieliznę, z czasem jednak zaczęły chodzić w aseksualnych, rozciągniętych stanikach, które czasy świetności mają już dawno za sobą. To, że się kochacie, nie usprawiedliwia twoich zaniechań w tej materii.  Jeśli chcesz, aby on wciąż cię pożądał, a wasz seks był niezwykły i satysfakcjonujący, musisz mieć na podorędziu seksowną bieliznę.

Zmysłowa bielizna – czasem wystarczy zmiana koloru i kawałek koronki

Kobiety często krępuje myśl o wizycie w sex shopie, tymczasem zmysłowy komplet znajdziesz w zwykłym sklepie z bielizną. Zamiast po raz kolejny sięgać po gładki, cielisty i bezpłciowy stanik, który świetnie wygląda pod bluzką, ale niekoniecznie kojarzy się z seksem i upojną nocą, postaw na komplet z czerwonej lub czarnej koronki. Biel, fiolet, koral – te kolory też są mile widziane. Pamiętaj, nie zawsze bielizna musi być na wskroś praktyczna. Panie często popełniają ten sam błąd. Kupują gładki, cielisty stanik bez jakichkolwiek ozdób, bo ten nie odznacza się pod bluzką.   Tymczasem warto mieć na podorędziu coś ciekawszego, co podniesie temperaturę w sypialni.

Bielizna erotyczna

Masz ochotę na coś bardziej figlarnego? Odwiedź któryś z sex shopów lub zapytaj w sklepie z bielizną o erotyczny komplet. Przeźroczysta, koronkowa koszulka nocna, strój amerykańskiej uczennicy itp. to ubrania, które rozpalają zarówno męską, jak i kobiecą wyobraźnię. Tego rodzaju rekwizyty wnoszą powiew świeżości do sypialni i zapobiegają nudzie, która jest największym zabójcą pożądania.

Magdalena Kukurowska

Dodaj komentarz