Seks

Seks z prawiczkiem i mało doświadczonym mężczyzną – czy musi być zły?

seks z prawiczkiem

Prawiczek to dla mężczyzny stygmatyzujące określenie, panowie wolą przechwalać się swoimi fikcyjnymi podbojami, niż przyznać się, że  z seksem czekali na odpowiednią kobietę. Tę, którą pokochają, zaczną pożądać i w pełni jej zaufają. Czy seks z prawiczkiem lub mało doświadczonym  mężczyzną musi być zły? Czy kobiety unikają takich facetów?

Seks z prawiczkiem – jakie pozytywy widzą w nim kobiety?

Wbrew pozorom panie potrafią docenić niedoświadczonego faceta. Kobiety, które szukają miłości i uprawiają seks tylko w związku, naprawdę mogą ucieszyć się, gdy trafią na prawiczka.  Taki facet bowiem jawi się im jako wyznający podobne wartości.  Fakt, że mężczyzna czekał z seksem na odpowiednią kobietę, jest bardzo budujący. Świadczy bowiem o tym, że szanuje panie, nie traktuje ich jak lalki z sex shopu.  Kobietę cieszy też fakt, że to właśnie ona została przez niego wybrana na pierwszą partnerkę seksualną. Kolejną zaletą jest fakt, że taki mężczyzna nie jest nosicielem chorób wenerycznych. Na korzyść seksu z prawiczkiem przemawia też fakt, że nie ma on też zaszczepionych schematów z poprzednich erotycznych igraszek.  Można stworzyć swoje własne seksualne rytuały i nie trzeba bać się, że mężczyzna będzie coś robił tylko dlatego, że poprzednia partnerka to lubiła.  Kobiety dostrzegają mnóstwo zalet z seksu z mało doświadczonym mężczyzną. Prawiczek nie musi się bać reakcji partnerki, jeśli rzeczywiście starannie ją wybrał. Dla romantyczki i kobiety szukającej związku to wręcz idealny kandydat.

Prawiczek często jest delikatniejszy w kontaktach z kobietami

Seks z prawiczkiem często budzi obawy samych mężczyzn. Ci boją się, że zupełnie nie sprawdzą się w łóżku i zawiodą ukochaną kobietę.  Spokojnie. Seks może być bardzo przyjemny dla obydwu stron. Kobiety czasem wręcz uważają, że seks z prawiczkiem jest najlepszy w ich życiu. Dzieje się tak dlatego, że taki mężczyzna stara się o swoją partnerkę i chce jej sprawić przyjemność. Taki facet zadba o odpowiedni nastrój. Zasłoni okna, zmieni pościel, już z samego rana powie kobiecie coś miłego. Będzie się liczył z jej zdaniem i sprawdzi, czy ma ona ochotę na coś więcej.  Będzie bardzo delikatny. Zacznie od subtelnych gestów, dotykania kobiety po całym ciele przez ubranie, dopiero później włoży rękę pod ubranie i przejdzie do bardziej zdecydowanych pieszczot.

Niedoświadczony facet chce odkrywać ciało swojej kobiety

Prawiczek chce odkrywać ciało kobiety, bo to jest dla niego fascynującego i jakże inne. Interesuje go wszystko – piersi, pochwa, wargi sromowe. A kobiety lubią, gdy faceci pamiętają o grze wstępnej i dotykają je po całym ciele. Prawiczek stara się o swoją partnerkę, dlatego nie zapomina o grze wstępnej. Nie wie, jak dotykać swoją wybrankę, więc stawia na delikatność i to jest szalenie miłe i podniecające. Niedoświadczony facet bardzo chce, żeby jego kobiecie też było dobrze, dlatego do niczego jej nie zmusza i stara się z nią delikatnie obchodzić. Przy okazji jest bardzo namiętny i czuły, to jest zupełnie inny seks. A kobiety lubią takie doznania. Chcą czuć, że mężczyzna mocno ich pragnie i je szanuje.

Od prawiczka można też spodziewać się więcej czułości po seksie. On długo czekał z tym wydarzeniem na odpowiednią kobietę, więc na pewno nie będzie dla niej chłodny i nieczuły. Chętnie ją przytuli i zaśnie wtulony w nią.

Jest dużo rzeczy, które możesz z nim zrobić po raz pierwszy

Seks z prawiczkiem może być cudownym przeżyciem, podobnie jak wspólne odkrywanie różnych pieszczot. Kobiety często mają niedosyt z wcześniejszych związków z doświadczonymi facetami. Ci zawsze robili to samo, bo wiedzieli, że wtedy szybko dojdą.  A prawiczek jest z reguły otwarty na odkrywanie różnych rzeczy podobnie jak jego wybranka.  Tak naprawdę seks z niedoświadczonym mężczyzną może być cudowny, wystarczy, że będzie się starał sprawić przyjemność swojej wybrance.

Dodaj komentarz