Seks

Seks podczas okresu – najlepsze pozycje

seks podczas okresu

Seks podczas okresu to wciąż temat budzący ogromne kontrowersje. Nie wszystkie pary czują się komfortowo, decydując się na erotyczne igraszki podczas miesiączki.  Niektórym jednak menstruacja w niczym nie przeszkadza. Przedstawiamy najlepsze pozycja na seks podczas okresu.

 

Pozycja na pieska

W tej pozycji nie leżysz bezpośrednio na pościeli, zatem możesz uniknąć jej zabrudzenia. Zapewnia naprawdę głęboką penetrację, a podczas okresu pochwa kobiety jest dobrze nawilżona, dzięki czemu można w pełni czerpać przyjemność, nie martwiąc się tarciem.  Poza tym podczas miesiączki wiele kobiet kręcą pozycje, w których to mężczyźni dominują.

Seks podczas okresu – najlepsze pozycje. Seks na stojąco

Seks na stojąco to świetne rozwiązanie, ponieważ co najwyżej zabrudzisz lekko podłogę, którą da się dość łatwo umyć, chyba że masz dywan.  Ta pozycja kręci wiele kobiet, ponieważ wychodzi się poza łóżko. Możecie kochać się twarzami zwróconymi ku sobie, możesz też uprawiać seks od tyłu. Wszystko zależy od waszych potrzeb i fantazji;)

Seks pod prysznicem

Uprawiając seks pod prysznicem, unikacie potencjalnych zabrudzeń, strumienie lejącej się wody od razu wszystko oczyszczają.  Niewątpliwie jest to rozwiązanie dość higieniczne, a zarazem szalenie podniecające. To także jest seks na stojąco, ale w wersji nieco bardziej luksusowej i komfortowej.

Pozycja huzarska

Jeśli oprzesz nogi na ramionach partnera, który klęczy przed tobą, twoja pupa będzie na tyle wysoko, że nie zabrudzisz pościeli. Poza tym pozycja huzarska zapewnia głęboką penetrację i mnóstwo niezapomnianych, intensywnych wrażeń.

Seks na krawędzi łóżka

Uprawiając seks na krawędzi łóżka, brudzicie co najwyżej podłogę, którą warto później domyć. Jest to zawsze jakieś urozmaicenie dla waszego życia erotycznego. Możecie próbować różne pozycje, dobierając je w zależności od swoich upodobań.

Uprawiając seks podczas okresu, należy używać prezerwatywy, gdyż chroni przed kontaktem z krwią partnerki i chroni przed niechcianą ciążą. Ponadto warto mieć pod ręką jakiś ciemny ręcznik, ścierkę etc., aby nie brudzić pościeli.

Dodaj komentarz