Kultura Styl życia

Seks, nie miłość – Vi Keeland

Seks nie miłość

Vi Keeland to autorka wielu świetnych romansów i powieści erotycznych. Jej bestsellerowe książki są tłumaczone na różne języki, w tym na polski. Ostatnio nakładem Wydawnictwa Kobiecego ukazała się powieść Seks, nie miłość. Dlaczego warto po nią sięgnąć?

Natalia ma dość mężczyzn

Natalia jest pewną siebie, seksowną kobietą, która próbuje się pozbierać po ostatnich zawirowaniach w swoim życiu. Ostatnio sporo przeszła i nie ma ochoty nawiązywać bliższych relacji z mężczyznami. Natalię wciąż dręczy rozwód, pasierbica, której nie cierpi i fakt, że okazała się taka naiwna w relacjach damsko-męskich.

Hunter traktuje kobiety powierzchownie

Hunter to nieziemsko przystojny brunet, który jak ognia unika poważnych związków i ucieka przed uczuciami. Mężczyzna ceni sobie dobry seks z pięknymi kobietami. Dużą wagę przykłada do swojej pracy, dla której jest w stanie sporo poświęcić.

Iskra pożądania

Natalia i Hunter poznają się na weselu przyjaciół. Choć główna bohaterka uważa przystojniaka za jednego z tych, z którymi nie warto się zadawać, ciągnie ją do niego jakaś magnetyczna siła, której nie potrafi się oprzeć. Po weselu Nat i Hunter budzą się w jednym pokoju hotelowym. Ona nie chce kontynuować znajomości, bo z góry zakłada, że nic sensownego z niej nie wyjdzie. W związku z tym pozostawia Hunterowi fałszywy numer telefonu.

Spotkanie po dłuższym upływie czasu

Po dziewięciu miesiącach Hunter i Natalia ponownie wpadają na siebie. Tym razem on jednak nie da się wpuścić w maliny. Składa Nat atrakcyjną propozycję. Czy ta na nią przystanie? Jak potoczą się dalsze losy głównych bohaterów?

Seks, nie miłość – powieść kipiąca emocjami

Powieść Seks, nie miłość momentami wprawia czytelnika w konsternację. Historia ta dostarcza całą paletę emocji. Czytając ją, można się wzruszyć, ale też świetnie bawić i rozbudzić swoją wyobraźnię poprzez seksualne podteksty. Hunter jest pewnym siebie mężczyzną, który nie boi się zawalczyć o to, na czym mu naprawdę zależy. Zarówno on, jak i Nat wciąż borykają się z demonami z przeszłości. Jednak nie zamierzają się poddać negatywnym emocjom. Vi Keeland w swojej powieści Seks, nie miłość podjęła wiele ważnych społecznie tematów w dość ciekawy i nietypowy sposób. Książkę czyta się szybko i przyjemnie.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz