Seks

Seks – każdy kolejny raz ze stałą partnerką jest coraz lepszy!

seks ze stałą partnerką

Mężczyźni swoją samoocenę opierają w dużej mierze na doświadczeniu seksualnym i umiejętnościach, jakimi wykazują się w erotycznej sferze życia. Nic dziwnego, że każdy drobiazg stanowi dla nich źródło niepotrzebnego stresu.   Dlaczego seks ze stałą partnerką jest coraz lepszy z każdym kolejnym razem?

Mężczyźni często niepotrzebnie zrażają się pierwszym seksem z nową partnerką. To, że nie wszystko poszło zgodnie z tym, co planowali, nie oznacza, że nie było super.  Panowie mają tendencję do wyolbrzymiania rzeczy bez jakiegokolwiek znaczenia, których kobiety nawet nie zauważają.  Mężczyźni niepotrzebnie są dla siebie tak krytyczni, bo w wielu przypadkach nie mają ku temu żadnych powodów.

Nie należy z powodu skrępowania unikać dalszych spotkań z kobietą. To największy błąd, jaki można popełnić. Po pierwsze, ona prawdopodobnie nawet nie wie, o co ci chodzi. Według niej byłeś dobry w te klocki. Po drugie, tracisz szansę na zbudowanie czegoś wartościowego – po co unikać kobiety, która ci się podoba i zachowuje się w stosunku do ciebie naprawdę w porządku? Po trzecie,  tylko ze stałą partnerką możesz poprawiać i ćwiczyć technikę.  Każda kobieta ma inne oczekiwania, których nie poznasz, jeśli będziesz ciągle zmieniać partnerki po wspólnym pierwszym razie.

W związku z tym, iż potrzeby i upodobania seksualne potrafią być naprawdę zróżnicowane, nie ma niczego zaskakującego w tym, że za pierwszym razem nie do końca się odnajdujesz w swojej roli. W końcu obydwoje dopiero uczycie się sprawiać sobie nawzajem przyjemność. Niezależnie od doświadczenia pierwsze wspólne noce wyglądają podobnie. Dopiero odkrywacie swoje czułe punkty oraz natężenie dotyku, które sprawia przyjemność drugiej osobie.  Trudno, abyście tę wiedzę wynieśli z poprzednich związków, bo każdy człowiek jest inny i potrzebuje czego innego do osiągnięcia satysfakcji.

Z każdym kolejnym razem nie tylko znacie lepiej swoje potrzeby i ciała, ale też wyzbywacie się niepotrzebnego stresu, który was tylko ogranicza. Przestajecie krępować się obecnością drugiej osoby,  nie rozmyślacie nad swoimi oponkami na brzuchu i mankamentami urody. Czujecie się akceptowani przez partnera.  Z każdym kolejnym razem przychodzi nam łatwiej wypowiedzenie słów dotyczących tego, co lubimy, a za czym nie przepadamy. Zaczynamy otwierać się na swoje fantazje i marzenia.  Próbujemy nowych rzeczy, świetnie się przy tym bawiąc, bez strachu, że coś nie wyjdzie. Wiemy bowiem, że w takiej sytuacji przejdziemy nad sprawą do porządku dziennego i powrócimy do tego, co sprawdzone, nie oceniając się nawzajem.

Jeśli chcesz pracować nad swoimi umiejętnościami seksualnymi, to najlepiej abyś robił ze stałą partnerką, która jest dla ciebie wyrozumiała i nigdy nie robi afer. Krótko mówiąc, seks warto uprawiać z osobą, którą darzymy zaufaniem i nie boimy się jej negatywnej reakcji, bo nigdy jej nie doświadczyliśmy z jej strony. Tym, co pozytywnie wpływa na umiejętności erotyczne, jest ich regularny trening ze stałą partnerką. To właśnie wówczas uczymy się najwięcej

Dodaj komentarz