Miłość i związki

Sekrety kobiet, które mają powodzenie wśród mężczyzn

Sekrety kobiet, które mają powodzenie wśród mężczyzn

Co sprawia, że za jednymi kobietami mężczyźni uganiają się jak szaleni?  Okazuje się, że istnieje kilka trików, które pomogą ci uwieść wielu facetów, w tym także prawdziwe ciacha. Oto sekrety kobiet, które mają powodzenie wśród mężczyzn.

Pozytywne nastawienie

Mężczyźni nie znoszą księżniczek, które wiecznie mają muchy w nosie. Bądź bardziej przystępna, nie zadzieraj nosa, uśmiechaj się i jeśli chcesz, to zagadaj pierwsza do faceta. Mężczyźni wyczuwają panie, które mają pozytywne nastawienie do życia i to właśnie do nich lgną. Powiedz sama, chciałabyś być z chłodnym facetem, który ma cię gdzieś?

Gdy powiesz coś zabawnego

Faceci mają słabość do kobiet obdarzonych poczuciem humoru, dlatego nie bój się żartować w ich towarzystwie. W ten sposób pokazujesz, że masz ogromny dystans, a to ich pociąga w płci pięknej. W związku z tym wygłupiaj się w granicach zdrowego rozsądku, zawsze gdy najdzie cię ochota.

Długie, rozpuszczone włosy

Mężczyźni mają do nich ogromną słabość. Gdy widzą, że masz długie, sięgające pasa pukle, które pięknie pachną perfumami, zaczynają szaleć na twoim punkcie. To dla nich bardzo seksowne połączenie;)

Pokazuj swoje dobre cechy

Nie bój się, że weźmie cię za łatwowierną, którą można łatwo wykorzystać, odpowiednio manipulując. Pomaganie innym ludziom to nie wada, lecz rzadko spotykana zaleta. Nie bój się okazywać innym troski, aby on nie uznał, że masz za miękkie serduszko.

Bądź uprzejma

Gdy sama się przedstawiasz, mówisz dzień dobry i żegnasz się z nowo poznanymi osobami, uchodzisz za osobę dobrze wychowaną. Takich pań poszukują faceci na swoją stałą partnerkę.

Przyjmuj komplementy

Kobiety często mówią: gadasz głupoty, gdy się je komplementuje. Zmień postawę, nie pokazuj swoich kompleksów, lecz podziękuj za komplement. On zobaczy, że wierzysz w siebie i będzie to dla niego miła odmiana;)

Ubieraj się kobieco

To ich kręci, pamiętaj, jeansy nie są seksowne ani kobiece. Warto czasem wrzucić na siebie sukienkę lub krótką spódniczkę, która wyeksponuje twoje atuty, czyli długie nogi. Mężczyźni wprost je uwielbiają i nie mogą im się oprzeć.

Nie wydziwiaj

Faceci nie lubią, gdy wiecznie doszukujesz się wszędzie problemów. Im bardziej  jesteś naturalna, tym lepiej. Nie zamartwiaj się u niego każdą pierdołą i ewentualnością. Myśl pozytywnie. Nie wymyślaj wykwintnych potraw na kolację.

Nie przesadzaj z tapetą

Mężczyźni nie znoszą, gdy masz tak dużo podkładu, że oni to widzą. Razi ich też zbyt mocny i mroczny makijaż oczu. Owszem możesz zaszaleć z kreską lub szminką na ustach, ale unikaj przesady i grubych krech na brwiach. Niemal każdy znany nam facet nie rozumie fenomenu grubej krechy.

Nie bój się podejmować trudnych tematów

Jeśli faceci dyskutują o polityce, sporcie, a masz na ten temat coś do powiedzenia, włącz się do rozmowy. Mężczyźni cenią sobie kobiety mające własne zdanie. Nie lubię zahukanych, wiecznie przepraszających za to, że żyją kobiet.

Pokaż, że jesteś kobietą i kuś

Odsłoń czasem kawałek ramienia tak, aby było widać fragment ramiączka od koronkowego stanika. To bardzo pobudza męską wyobraźnię pod warunkiem, że nie jest wulgarne.

Dodaj komentarz