Dzieje się Wydarzenia

Rusza „Instytut Zmian” Anny Kalaty

rusza-instytut-zmian-anny-kalaty

Jak z sukcesem odmienić siebie i swoje życie? Na to pytanie z pewnością potrafi odpowiedzieć Anna Kalata, była Minister Pracy i Polityki Społecznej, która w 2007 roku przeszła nieprawdopodobną metamorfozę. Teraz postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi.

Jeszcze kilka lat temu wszyscy znaliśmy Annę Kalatę jako niezbyt zadbaną Panią Minister ze sporą nadwagą, która nosiła niedopasowane ubrania, postarzającą fryzurę, złe okulary i nie robiła makijażu.
W 2007 roku zrezygnowała z obecności w życiu publicznym, żeby po roku zaskoczyć wszystkich i powrócić zupełnie odmienioną.
Anna Kalata zmieniła w swoim życiu dosłownie wszystko: schudła 38 kg, zmieniła pracę, styl i wizerunek. Stała się silną i konsekwentną kobietą sukcesu. Zaczęła prowadzić aktywny tryb życia – wystąpiła w „Tańcu z Gwiazdami”, zagrała z bollywoodzkim filmie i skupiła się na swoich pasjach – sztuce i podróżach. W 2011 roku wydała również książkę “Prawdziwe zmiany”, w której podzieliła się z czytelnikami swoimi doświadczeniami.

Jak taka przemiana była w ogóle możliwa? Co było inspiracją i motywacją dla tak spektakularnej metamorfozy? – takie pytania zadaje sobie z pewnością wiele osób, które również chciałyby odmienić swoje życie.

Instytut Zmian Anny Kalaty ma być odpowiedzią na te pytania. Oferowane szkolenia i warsztaty pozwolą każdemu poznać tajniki skutecznego działania, dowiedzieć się, jak odkrywać nowe pasje oraz jak dbać o ciało, umysł i duszę, aby czuć się młodo i atrakcyjnie niezależnie od wieku.

Oferta Instytutu Zmian stworzona została tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. O tym, jak odmienić siebie i swoje życie, będzie można się dowiedzieć podczas szkoleń jednodniowych oraz weekendowych, połączonych z pobytem w SPA.

Szkolenia jednodniowe:

  • 10 reguł Kalaty, czyli jak wytyczać i realizować ambitne cele.
  • Klucz do wiecznej młodości wg Anny Kalaty – zachowaj zdrowie i urodę w każdym wieku.
  • Dieta Anny Kalaty – skuteczne odchudzanie bez efektu jo-jo.
  • “Dopalacze” Anny Kalaty, czyli jak wytrwać w swoich postanowieniach.
  • Przedsiębiorczość w każdym calu – jak nie dać się wypaleniu zawodowemu.
  • Poszukaj swoich talentów i znajdź nowe pasje z Anną Kalatą.

Szkolenia weekendowe (szkolenie+pobyt w SPA):

  • Odkryj sekrety wiecznej młodości z Anną Kalatą – bądź piękna w każdym wieku.
  • Twoja wewnętrzna moc, czyli jak znaleźć inspirację , siłę i motywację do realizacji nawet najambitniejszych celów.
  • Rozwiń skrzydła przedsiębiorczości – odkryj swoje pasje i talenty i odnieś zawodowy sukces.

Dla wszystkich, którzy marzą o oderwaniu się od codziennego życia i nabraniu energii do dokonywania zmian Instytut oferuje również 10-dniowy kurs skutecznych zmian z Anną Kalatą w Indiach. Uczestnicy kursu będą mogli dowiedzieć się, jak dbać o swoją dusze, umysł i ciało, ale również wypocząć, zwiedzając urocze zakątki Indii oraz korzystając z usług luksusowego SPA.

Z Instytutem Zmian Anny Kalaty każdy znajdzie inspirację do przeprowadzania korzystnych zmian w swoim życiu!

informacja prasowa

Komentarze (6)

pati25

10 lat temu

Z pewnością niejedna z kobiet zastanawia się jak Pani Anna Kalata tego wszystkiego dokonała.Na różne pytania dotyczące tej przemiany znajdziemy odpowiedź na tych szkoleniach.Warto więc w nich wziąć udział 🙂

stazyz

10 lat temu

No, no takie kursy warto się skusić…na kurs i na zmiany…
A jakie są koszty takich kursów? Mnie pozostanie zapewne jedynie wolontariat w tym Instytucie:) Może się na coś przydam a i podpatrzę co nieco:);)

dulcynea

10 lat temu

Przemiana Pani Anny Kalaty bardzo mi zaimponowała.
Jeśli odmieniać siebie to tylko z taką osobą, która sama już tego dokonała. Ze świetnym skutkiem 🙂

dulcynea

10 lat temu

Przemiana Pani Anny Kalaty bardzo mi zaimponowała.
Jeśli odmieniać siebie to tylko z taką osobą, która sama już tego dokonała. Ze świetnym skutkiem 🙂

drobina

10 lat temu

Wszystkim Menóweczkom, które chcą odmienić siebie i swoje życie, polecam takie szkolenia. Czasami wystarcy mały impuls, jakaś podpowiedź, miłe słowo, gest…aby pobudzić nas do działania i wszystko zmienić:-):-X
Wiem, co mówię:-X

Mindi

10 lat temu

Chyba wiele z nas marzy w skrytości o takiej zmianie i szansie na sukces. Jeśli byłoby to możliwe to wybrałabym się na taki kurs zorientować się na czym to wszystko polega i aby przy okazji trochę oderwać się od rzeczywistości 🙂

Zostaw komentarz