Dzieje się Nagrody

Rozwiązanie konkursu: Zestaw ARNICA ACTIVE OD FLOSLEK

Floslek-Arnica-Active-zel-rozgrzewajacy

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK przygotowało preparaty bogate w kompleks 14 ziół, łagodzące dolegliwości związane z naciągnięciem i przetrenowaniem mięśni, polecane przy stłuczeniach i skręceniach – serię ARNICA active, w skład której wchodzą: żel chłodzący oraz żel rozgrzewający.

ARNICA active to specjalistyczne preparaty, które łagodzą dolegliwości związane z przeciążeniem, naciągnięciem i przetrenowaniem mięśni i stawów. Przynoszą ulgę przy stłuczeniach, skręceniach i dolegliwościach reumatycznych. Są idealne zarówno dla osób aktywnych i sportowców, jak i dla osób z bólami mięśniowo-stawowymi oraz seniorów. Preparaty można stosować niezależnie od wieku. Lekkie konsystencje żelowe szybko się wchłaniają i nie pozostawiają na skórze tłustej warstwy. Są bezpieczne i skuteczne, przebadane pod nadzorem lekarzy dermatologów.

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK specjalnie dla użytkowniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl ufundowało 4 zestawy preparatów z linii ARNICA active. W skład każdego z pakietów wchodzą następujące produkty:

* Żel rozgrzewający przynosi ulgę przeciążonym, naciągniętym i przetrenowanym mięśniom. Ma działanie silnie rozgrzewające, rozluźniające, odprężające i relaksujące. Polecany jest do stosowania przy bólach mięśniowo-stawowych, niezależnie od wieku. Zaleca się stosowanie miejscowe żelu na okolice stawów (kolan, łokci, bioder, kostek, ramion). Efekt równomiernego, stopniowego rozgrzania zapewniają zawarte w żelu: kamfora, papryka chili i imbir. Z kolei wyciągi z arniki górskiej i kasztanowca regenerują mikrourazy, przyspieszają odbudowę naskórka i poprawiają mikrokrążenie. Bóle mięśniowe łagodzi wyciąg z czarciego pazura i sosny. Preparat rekomendowany jest do stosowania przed wysiłkiem fizycznym.

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA BADANIAMI:

Działanie rozgrzewające – 96% badanych

Koi napięcie mięśni – 80% badanych

Nie wysusza skóry – 100% badanych

Nie powoduje uczucia ściągania na skórze – 100% badanych

Komfort aplikacji oceniony jako przyjemny – 96% badanych

Badania aplikacyjne (subiektywne oceny probantów)

* Żel chłodzący przynosi ulgę przeciążonym i naciągniętym mięśniom. Działa łagodząco, odprężająco i relaksująco. Idealnie sprawdza się przy stłuczeniach, obrzękach i skręceniach. Zmniejsza ryzyko opuchlizny. Zaleca się stosowanie żelu miejscowo na okolice stawów (kolan, łokci, bioder, kostek, ramion). Zawiera wyciągi z arniki górskiej i kasztanowca, które regenerują mikrourazy i przyspieszają odbudowę naskórka oraz poprawiają mikrokrążenie, a także chłodzący mentol. Preparat rekomendowany jest do stosowany po wysiłku fizycznym.

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA BADANIAMI:

Działanie chłodzące – 88% badanych

Usuwa uczucie ciężkości nóg – 76% badanych

Koi stany napięcia mięśni – 76% badanych

Brak zaczerwienienia, pieczenia i podrażnień w miejscu stosowania – 100% badanych

Komfort aplikacji oceniony jako przyjemny – 100% badanych

Badania aplikacyjne (subiektywne oceny probantów)

 Wygraj zestaw preparatów z linii ARNICA active!

Aby zdobyć 1 z 4 zestawów preparatów z linii ARNICA active, wystarczyło w sposób kreatywny dokończyć poniższe zdanie.

„Chciałabym wypróbować żele z linii ARNICA active, ponieważ…”

Spośród nadesłanych wypowiedzi nagrodziliśmy najciekawsze. Poniżej prezentujemy zwycięskie wypowiedzi:

Amelie_53: „Chciałabym wypróbować żele z linii ARNICA active, ponieważ borykam się z problemem zmęczonych nóg każdego dnia. Chciałabym choć raz poczuć się tak, jakbym znowu miała 20 lat i mogła bez problemu przebiec się po parku.”

Rosia58: „Chciałabym wypróbować żele z linii ARNICA active, ponieważ moje mięśnie potrzebują rozgrzania tak jak mieszkanie zimą ogrzewania!”

Idalka: „Chciałabym wypróbować żele z linii ARNICA active, ponieważ przez uczucie bólu i ciężkości nóg przestałam biegać, co odbiło się na mojej sylwetce. Bardzo chcę wrócić do sportu, który jeszcze nie dawno był nieodłączną częścią mojego życia. Chcę znów być aktywna i móc bez bólu ćwiczyć.”

Marcyśka: „Chciałabym wypróbować żele z linii ARNICA active, ponieważ cały dzień siedzę za biurkiem a moje nogi i kręgosłup powoli zaczynają dawać o sobie znak. Praca to całe moje życie, więc to sygnał aby zadbać o zdrowie.”

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w pozostałych konkursach!

Tekst sponsorowany

Dodaj komentarz