Dzieje się Konkursy Nagrody

Rozwiązanie konkursu: Co się wydarzyło w Madison County

„Co się wydarzyło w Madison County” to druga po „Czułych słówkach” powieść wydana w ramach serii filmowej.

Robert Kincaid, fotograf pracujący dla „National Geographic”, przyjeżdża do hrabstwa Madison, by zrobić zdjęcia krytych mostów. Przez przypadek poznaje Francescę Johnson, gospodynię domową.

Francesca wraz z mężem i dwójką dzieci prowadzą spokojne farmerskie życie. Między Robertem a Franceską zaczyna nawiązywać się uczucie, coraz bardziej zbliżają się do siebie. Ich romans trwa tylko 4 dni, ale te 4 dni dla obojga staną się jednymi z najważniejszych w życiu. Do końca życia oboje trzymają w tajemnicy to, co się między nimi wydarzyło. Dopiero po śmierci Franceski dzieci dowiadują się o romansie ich matki.

„Co się wydarzyło w Madison County” w 1995 roku przeniósł na wielki ekran Clint Eastwood. W docenianym i bardzo popularnym filmie wystąpili między innymi Meryl Streep i Clint Eastwood.

Pierwsza książka z serii filmowej, Czułe słówka Larry`ego McMurtry, jest już w sprzedaży. Wkrótce nakładem wydawnictwa Prószyński Media ukaże się Mały wielki człowiek Thomasa Bergera.

Wygraj powieść „Co się wydarzyło w Madison County”!

Dla użytkowniczek portalu Menopauza.pl wydawnictwo Prószyński i S-ka ufundowało 3 egzemplarze powieści „Co się wydarzyło w Madison County”. Aby zdobyć jeden z nich, wystarczyło udzielić odpowiedzi na poniższe pytanie.

Który z bohaterów filmu „Co się wydarzyło w Madison County” jest twoim ulubionym? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij.

Spośród nadesłanych wypowiedzi nagrodziliśmy najciekawsze. Poniżej przedstawiamy zwycięskie wypowiedzi.

alice_in_chains: Moim ulubionym bohaterem z filmu „Co się wydarzyło w Madison County” jest oczywiście Robert Kincaid, którego zagrał Clint Eastwood. Sama mogłabym mieć romans z takim przystojniakiem. Do dzisiaj jestem zakochana w jego uśmiechu.

Cyla: Większość kobiet pewnie była zakochana w Robercie Kincaidzie, ale ja jestem fanką Meryl Streep i jej umiejętności aktorskich. To moja faworytka z tego filmu. Bije od niej domowe i prawdziwe ciepło 🙂 Ale troszeczkę zazdroszczę jej tego romansu i zagrania u boku Clinta.

alibabka: Ulubionym bohaterem z filmu „Co się wydarzyło w Madison County” jest niesamowicie przystojny Clint Eastwood i rola Roberta Kincaida. Mogłabym zakochać się w takim fotografie bez mrugnięcia okiem. Robert byłby moim ideałem. Szkoda, że w życiu nie jest tak jak w filmie.

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w pozostałych konkursach!

Tekst sponsorowany

Dodaj komentarz