Dzieje się Nagrody

Rozstrzygnięcie konkursu z powieścią „Pokój dla artysty”

pokoj-dla-artysty

Historia o pasji, miłości i… duchach przeszłości, które raz obudzone, nie pozwalają o sobie zapomnieć. Tajemniczy Dom, w którym może się wydarzyć absolutnie wszystko. Przeznaczenie dopadnie każdego, można mu się poddać lub stanąć do walki o uczucie najbliższej osoby. Czy też o jej życie…

Dwie pary bohaterów, dwie opowieści o rodzących się uczuciach. O miłości, ale także o chciwości i wyrachowaniu, które nie cofną się nawet przed zbrodnią.

Te na pozór całkiem odmienne historie miłosne splatają się w pewnym starym dworku, odkrytym przypadkiem przez dwójkę pisarzy. Wbrew wszelkim przeciwnościom postanawiają go kupić, wyremontować i uczynić schronieniem dla zaprzyjaźnionych artystów oraz podobnych marzycieli. Nowi właściciele nie przypuszczają nawet, że ich dom od pierwszej chwili stanie się miejscem niecodziennych wydarzeń. Nad starym dworkiem krąży fatum, w wypadkach giną kolejni mieszkańcy. Okoliczności nie budzą podejrzeń… poza jedną. Że wszystko zdarzyło się właśnie tam…

Pozbawiony skrupułów prawnik, ekscentryczny malarz, dobiegający kresu życia autor bestsellerów, gotowa na wszystko aktorka, niespełniona pisarka, siostrzany duet piszący romanse, producent filmowy, pewien kloszard – oto goście i rezydenci tajemniczego domu. Co łączy tych wszystkich ludzi?

Wygraj powieść „Pokój dla artysty”!

Aby zdobyć powieść Marii Ulatowskiej i Jacka Skowrońskiego pt. „Pokój dla artysty”, wystarczyło udzielić odpowiedzi na poniższe pytanie konkursowe.

Jaka tajemnica wiąże się ze starym dworkiem, w którym giną kolejni mieszkańcy?

Spośród nadesłanych odpowiedzi wybraliśmy cztery najciekawsze.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców, do których wędrują egzemplarze intrygującej powieści „Pokój dla artysty” autorstwa Marii Ulatowskiej i Jacka Skowrońskiego:

Ewelina_G: „W starym dworku jest ukryty skarb. Legenda na jego temat krąży wśród mieszkańców od pokoleń. Kolejne osoby giną, ponieważ jest ktoś, kto strzeże cennego skarbu, i nie pozwoli, aby został odkryty. Gdy wprowadzają się nowe osoby, zaczynają snuć pewne podejrzenia, które będą miały swoje skutki w niedalekiej przyszłości”.

Khadiana: „Stary dworek jest wbrew pozorom bardzo cenny. Ci, którzy odkryli tę tajemnicę zabrali ją ze sobą do grobu. Jest jeden pokój, o którego istnieniu nie mają pojęcia nowi lokatorzy. Ukryte pomieszczenie może być przepustką do bogactwa. W tajemniczym pokoju została ukryta fortuna. Nowi mieszkańcy nie zdają sobie z tego sprawy, do momentu, aż przypadkowa awaria naprowadza na pewien trop jednego z nich.

Forbidden_flower: „W jednym z pomieszczeń dworku wisi obraz. Z pozoru nudny pejzaż nie budzi zainteresowania mieszkańców, którzy dopiero co wprowadzili się do starego dworku. Podczas remontu obraz zostaje umieszczony na strychu, wraz z innymi zbędnymi przedmiotami. Nowi właściciele nie wiedzą, że pod płótnem ukryta jest bardzo cenna grafika. Jest ktoś, kto szuka zaginionego dzieła sztuki i zrobi wszystko, aby je odnaleźć.

jolka_jolka: „W domu zaczynają się dziać dziwne rzeczy, słychać skrzypienie w nocy i kroki. Przedmioty zmieniają swoje miejsce położenia. Mieszkańcy podejrzewają, że mają lokatora w postaci ducha. Strach staje się większy, gdy odnajdują stary album ze zdjęciami pewnej kobiety, która kiedyś mieszkała w tym dworku i zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Okazuje się, że była to znana malarka, która nawiedza mieszkańców, aby przekazać im pewną wiadomość o historii dworku”.

Gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Tekst sponsorowany

Dodaj komentarz