Dzieje się Nagrody

Rozstrzygnięcie konkursu z kryminałem retro Joanny Szwechłowicz pt. Ostatnia wola

rozstrzygniecie-konkursu-z-kryminalem-retro-joanny-szwechlowicz-pt-ostatnia-wola

Pasjonujący kryminał retro w duchu mistrzyni gatunku, Agathy Christie. Gromadka dalekich krewnych odciętych od świata, połączonych wzajemną podejrzliwością i zbrodnią. Dla smakoszy klasyki w nowej, wybornej odsłonie.

30 grudnia 1938 roku krewni baronowej Wirydianny Korzyckiej, zwabieni przez nią podstępem, stawiają się karnie w pałacu, prawie w komplecie. W liście poinformowała ich, że w sylwestra zamierza rozstać się z życiem. Na własnych warunkach.

„Dlatego zapraszam was na piątek, trzydziestego grudnia i proszę, żebyście zarezerwowali sobie czas do pierwszego popołudnia nowego roku. Wieczorem odbędzie się uroczysta kolacja, a w sobotnie południe odczytam swoją ostatnią wolę. Wszystko zostało uzgodnione, więc niech nikt nie próbuje później podważać testamentu. Sprawa będzie wystarczającym skandalem i dokumentnie was skompromituje.
Wasza ukochana ciotka”
Fragment książki

Wygraj kryminał retro pt. Ostatnia wola!

Na początku lipca ogłosiliśmy konkurs, w którym dzięki uprzejmości wydawnictwa Prószyński i S-ka, można było wygrać 1 z 3 egzemplarzy powieści pt. “Ostatnia wola”. Aby zdobyć jeden z nich wystarczyło w kreatywny sposób dokończyć poniższe zdanie.

“Dobry kryminał retro powinien…”

Ostatnia wola wędruje do:

  • Rosia58: „Dobry kryminał retro powinien przenieść czytelnika w inne czasy i całkowicie pochłonąć jego uwagę na wiele godzin. Mile widziane są nagłe zwroty akcji, romanse i skomplikowane powiązania rodzinno-towarzyskie, czyli wszystko to, co sprawia, że dana książka trzyma w napięciu do ostatniej strony”.
  • pati25:“Dobry kryminał retro powinien charakteryzować się ciekawą, niebanalną intrygą kryminalną, napisaną w ten sposób, aby jak najbardziej zainteresować czytelnika oraz powinien do samego końca trzymać w napięciu.Zaskakujące musi okazać się zakończenie kryminału”.
  • Mindi: “Dobry kryminał retro powinien mieć wciągającą fabułę, np. poszukiwania spadkobiercy, który chce rozszyfrować nieodgadnioną przeszłość zaginionej krewnej. Wspomnienia napotkanych osób powiązanych niespodziewanie tajemniczą przeszłością. Taki kryminał powinien mieć intrygującą historię kryminalną, powiązany wątek miłosny oraz niespodziewane zakończenie”.

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom!

Tekst sponsorowany

Komentarze (11)

Mindi

8 lat temu

Bardzo dziękuję za nagrodę i gratulacje :-X Gratuluję także Rosi58 oraz Pati25 tej ciekawej książki 🙂

pati25

8 lat temu

Dziękuję Redakcji za nagrodę.Wam,Babeczki dziękuję za gratulacje.Sirenko46,dzięki :-X Gratuluję Mindi i Rosi58

sirena46

8 lat temu

Gratuluję Dziewczyny ciekawego kryminału retro 🙂
Szczególnie Pati25 i Mindi ponieważ znamy się z portalu już parę lat 🙂

drobina

8 lat temu

Gratulacje Babeczki!:-)
Życzę Wam ciekawych i mocnych wrażeń (woot) podczas czytania tej pasjonującej lektury:-)

Emilly27k

8 lat temu

zazdrosneszczęście napisał(a):
> Ale macie fajnie-gratuluję ,mi się nie udało,ale jutro pędzę kupić
Jeszcze nie raz będziesz miała okazję wygrać na portalu miłą nagrodę.

Zostaw komentarz