jak rozpoznać że ona cię pragnie

Mężczyźni też chcą czuć się atrakcyjni i pożądani przez płeć piękną. Niestety, panie na ogół nie są tak otwarte w aranżowaniu sytuacji, w których facet mógłby poczuć, jak rozpala swoją partnerkę. Na szczęście można to rozpoznać, przyglądając się jej zachowaniu. Jak rozpoznać, że ona cię pożąda?

Zawsze jest zadowolona, gdy jej dotykasz

Kobieta rzadko pozwala sobie na dotyk mężczyzny. Panie na ogół reagują niechętnie, gdy facet chociażby dotyka je w ramię, kolano czy w pasie.  Chyba że jest to mężczyzna, który naprawdę im się podoba. Wówczas nie tylko może je trzymać za rękę, ramię, kolano czy talię, ale nawet położyć ręce na pupie czy piersiach, a nawet włożyć dłoń do majtek.

Jak rozpoznać, że ona cię pożąda? Całuje cię w szyję i kark

Jeśli podczas gry wstępnej czy seksu ona całuje cię w szyję i kark, to znaczy, że bardzo cię pragnie. Kobiety wysyłają dużo subtelniejsze sygnały pożądania, dlatego warto nauczyć się je odczytywać. Musisz jej się naprawdę bardzo podobać i mocno ją podniecać, skoro ona całuje cię w szyję i kark.

Lubi mocno do ciebie przylegać podczas seksu i przytulania

Kobieta, gdy trafia na faceta, który naprawdę ją kręci, lubi gdy ten mocno ją do siebie przygarnia. Panie lubią przylegać do mężczyzny całym ciałem podczas przytulania i seksu tylko wtedy, gdy z ich strony pojawia się prawdziwa namiętność i uczucie.

Ma rozszerzone źrenice, gdy na ciebie patrzy i roześmiane oczy

Nad wieloma reakcjami ona może przejąć kontrolę, ale nie nad tym, że w twojej obecności, gdy patrzy na ciebie, jej źrenice automatycznie się rozszerzają.  Pożądanie zobaczysz też w jej roześmianych, figlarnych oczach.

Chętnie kładzie na tobie głowę

Kobieta, która pożąda faceta, chce mieć z nim jak największy kontakt fizyczny. Panie często po seksie lub  podczas oglądania filmu, gdy mężczyzna obejmie je ramieniem, kładą głowę na jego torsie.

Nie musisz jej specjalnie namawiać na seks, wszystko idzie samo

Jeśli nie musisz jej namawiać na seks, wystarczy, że ją do siebie przygarniesz, zaczniesz dotykać i całować, a reszta wychodzi sama, to znaczy, że bardzo mocno ją rozpalasz. O brak pożądania w waszej relacji nie musisz się martwić.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ