Uroda

Rossmann zmienia zasady promocji na kolorówkę!

Rossmann zmienia zasady promocji na kolorówkę

Zazwyczaj promocja -55% na kolorówkę miała miejsce w Rossmannie dwa razy w roku. Na wiosnę i w październiku. Tym razem startuje już 16 września. Ale to nie koniec zmian. Tym razem potrwa aż dwa tygodnie do 30 września. Co jeszcze ulegnie modyfikacji? Rosssmann zmienia zasady promocji na kolorówkę!

Jak dotychczas wyglądały promocje na kolorówkę w Rossmannie?

Dotychczas trzeba było kupić trzy różne produkty, mieć aplikację Klubu Rossmann i wtedy przy kasie można było skorzystać z 55-procentowej obniżki na wszystkie wybrane artykuły. To rozwiązanie miało sporo minusów. Czasem trzeba było szukać trzeciego produktu na siłę, choć wcale się go nie potrzebowało. W takiej sytuacji najlepiej było zabrać na łowy wszystkie przyjaciółki i razem kupić produkty na jeden paragon. Ponadto wiele z nas lubi określony puder lub tusz do rzęs. Fajnie byłoby kupić np. dwa opakowania ulubionego kosmetyku. Nie każdy miał aplikację Klubu Rossmann. Czasem zwyczajnie brakowało na nią pamięci w telefonie lub  ta się odinstalowywała przy aktualizacji systemu Android.

Kupisz taniej kosmetyki do makijażu bez aplikacji Klubu Rossmann

Teraz będzie inaczej. Aby skorzystać z promocji, nie będziesz musiała mieć aplikacji Klubu Rossmann. Oferta będzie więc dostępna dla wszystkich klientów. Warto jednak skanować kod z aplikacji, aby wesprzeć instytucje charytatywne zdobytymi punktami lub otrzymać jakąś miłą niespodziankę od drogerii.

Będziesz mogła zrobić zapasy ulubionego tuszu do rzęs

Będziemy mogli kupić nawet kilka opakowań ulubionego produktu. Ponadto nie musimy na siłę kompletować trzech różnych produktów. Możemy w promocyjnej cenie nabyć jedynie czerwony lakier do paznokci, który właśnie nam się skończył.

Produkty do makijażu zostaną objęte różną obniżką

Jednak nie wszystkie produkty zostaną objęte tą samą obniżką. Na jedne będziemy mieli 40% zniżki, a na inne nawet 70%. Dopuszczalne są też warianty pośrednie oraz promocje 1+1 gratis.

Na razie nie wiadomo, jakie marki makijażowe zostaną objęte poszczególnymi rodzajami promocji. Na szczęście nie musisz w ogóle wychodzić z domu, aby to sprawdzić i zaplanować zakupy. Mamy bowiem do dyspozycji internetową drogerię Rossmann.

Dodaj komentarz