Lifestyle, czyli o tym się mówi Styl życia

Rolnik szuka żony – randki i poważne deklaracje

Rolnik szuka żony

Zbliżamy się do końca programu Rolnik szuka żony. Przed nami finałowy odcinek. Zanim jednak nastąpi, przypomnijmy to, co działo się w ubiegłą niedzielę. Były romantyczne randki oraz poważne deklaracje. Co takiego działo się w programie?

Romantyczne randki uczestników

Tylko dwoje uczestników programu dokonało wyborów, które zakończyły się rewizytami. Małgosia wybrała młodszego od siebie Pawła. Para udała się na wycieczkę do stolicy polskiej piosenki, czyli Opola. Młodzi spacerowali po malowniczych zakątkach miasta, odwiedzili Muzeum Polskiej Piosenki oraz Amfiteatr. Nie zabrakło romantycznej kolacji przy świecach i wspólnego śniadania. Paweł przygotował dla Gosi niespodziankę, w formie kłódki, którą razem zapięli na moście. Obydwoje wyglądali na zakochanych, ale dopiero w następnym odcinku przekonamy się, czy ich uczucie przetrwało.

Drugą parą jest Kasia i Piotrek. Przypomnijmy, że Kasia pojawiła się w programie po opuszczeniu dwóch wybranek Piotra. Para przyznała, że jest ze sobą. Zakochani zwiedzali, rozmawiając m.in. na temat broni, którą interesuje się Piotr. Padły poważne deklaracje, dotyczące ich związku. Uczestniczy rozmawiali o przeprowadzce Kasi na wieś i ilości dzieci. Kasia przyznała, że nadchodzące zmiany będą dla niej dość trudne, ale czego nie robi się dla miłości. Wydaje się, że oboje poważnie podchodzą do swojego związku i wspólnej przyszłości. Kasia podkreśliła, że jej ukochany lubi szybko działać. Czyżby to oznaczało, że możemy spodziewać się czegoś spektakularnego w finale programu?

Zakochany Karol

Karol okazał się bez wątpienia zaskoczeniem tej edycji Rolnika. Na początku wpatrzony był w Justynę, o której głośno było w sieci. Później uczucia ulokował w Sarze, ale między uczestnikami doszło do pewnej sytuacji, w efekcie czego Karol nie wybrał żadnej z dziewczyn. Jeszcze tego samego dnia wspomniał o Jagodzie, która podobno nie mogła wziąć udziału w nagraniach, ze względu na pracę za granicą. Para szybko nawiązała kontakt, a w niedzielnym odcinku pokazano ich kolejne spotkanie. Jagoda przyjechała na gospodarstwo Karola, by poznać jego rodziców. Tych dwoje nie szczędziło sobie czułości. Karol zaprowadził Jagodę w maliny. Czy Karol rzeczywiście się zakochał? A tajemnicza Jagoda, która pojawiła się pod koniec programu, zostanie jego wybranką serca na całe życie?

Co słychać u Zbyszka i Mikołaja?

Nie możemy zapomnieć o dwóch pozostałych uczestnikach, którzy nie odnaleźli miłości w programie. Zbyszek zaznaczył, że bardzo się zmienił i otworzył na ludzi. Przed kamerami zdradził, że spotyka się z brunetką Moniką, z którą ma nadzieję zbudować coś poważnego. Para kieruje się podobnymi wartościami i doskonale się dogaduje. I choć Zbyszek nie pokazał ukochanej, jego mama wydawała się bardzo zadowolona z przebiegu sytuacji i szczęścia swojego syna. Kim jest tajemnicza Monika? Czy poznamy ją w finale programu Rolnik szuka żony? A co z Mikołajem? Właściciel winnicy wciąż czeka na miłość życia. W wypowiedzi mówił o szukaniu kobiety na zawsze, a nie kochanki. Może Mikołaj właśnie teraz zrozumiał, czym jest samotność i brak nie tylko fizycznej, ale przede wszystkim psychicznej więzi. Czy odnajdzie towarzyszkę, która razem z nim będzie piła wino i delektowała się widokiem okolicy?

JagodaZa tydzień, w niedzielę dowiemy się, jak potoczyły się losy bohaterów programu. Które związki przetrwały, kto znalazł miłość, a kto wciąż jej szuka. Z zapowiedzi wynika, że to najprawdopodobniej ostatni odcinek. Choć widzowie zapewne liczą na specjalne, świąteczne wydanie rolnika. Ale o tym przekonamy się w swoim czasie.

Katarzyna Antos

 

Dodaj komentarz