Kultura Styl życia

Rok w Pensjonacie Leśna Ostoja – Joanna Tekieli

Rok w Pensjonacie Leśna Ostoja

Szukasz miejsca, w którym będziesz mogła się całkowicie zrelaksować i zapomnieć o wszystkich trapiących cię problemach? Lubisz podziwiać piękno przyrody i udawać się z ukochanym mężczyzną na romantyczne spacery? Koniecznie musisz sięgnąć po najnowszą powieść Joanny Tekieli pt. Rok w Pensjonacie Leśna Ostoja.

Rok w Pensjonacie Leśna Ostoja – książka pełna optymizmu

Debiutancka powieść Joanny Tekieli okazała się tak fascynująca, że z niecierpliwością wyczekiwało się kontynuacji losów głównych bohaterów.  Początek książki aż kipi dobrym humorem. To doskonała pozycja dla osób, które pragną nastawić się optymistycznie do życia.

Nietypowy sposób zarządzania pensjonatem

Justyna wyremontowała pensjonat w poprzednim tomie powieści. Teraz tętni on życiem, ponieważ w nim sezon turystyczny trwa przez cały rok. Każdy z gości, który odwiedza to miejsca, reprezentuje sobą inne cechy osobowości. Co miesiąc zarządzanie pensjonatem staje się udziałem innego pracownika Konsultraku.

Rok w Pensjonacie Leśna Ostoja to książka, która została podzielona na rozdziały obrazujące poszczególne miesiące roku. Co miesiąc biznesem zarządza inny menedżer, który stara się zachować wysokie standardy narzucone początkowo przez Justynę. Pod koniec książki powraca jednak główna bohaterka wraz z rodzicami i bratem. To właśnie oni zaczynają sprawować pieczę nad pensjonatem.

Cisza i spokój po ciężkim dniu

Rok w Pensjonacie Leśna Ostoja to powieść, dzięki której możemy poznać zarówno zalety, jak i wady mieszkania z dala od wielkich aglomeracji miejskich.  Wraz z głównymi bohaterami przenosimy się w miejsce, gdzie cisza i spokój pozwalają odpocząć po trudach codzienności. To także książka o tym, że dobro okazane drugiemu człowiekowi zawsze powraca.

Komentarze (2)

dulcynea

4 lata temu

Z przyjemnością przeczytałam tę zapowiedź , już mi się podoba .
Danusiate , to przyjemnie przeczytać książkę swojego dziecka . Gratuluję 🙂

Danusiate

4 lata temu

Bardzo mi miło,że mogę tutaj przeczytać tak piękną zapowiedź tej książki, bo… napisała ją moja córka 🙂 Polecam serdecznie!

Zostaw komentarz