Miłość i związki

Randki w sieci – co takiego sprawdzają faceci?

randki w sieci

Randkowanie w sieci jest coraz bardziej popularne i powszechne. Nikogo już nie dziwią portale randkowe oraz aplikacje. Mamy mało czasu przez pracę i obowiązki, dlatego tak chętnie zaglądamy na tego typu portale. Randki w sieci są bardzo wygodne i łatwo dostępne. Czy wiecie, co takiego sprawdzają faceci, wchodząc na profile kobiet? Przekonajcie się, na jakie elementy zwracają największą uwagę!

Zdjęcia

Najważniejszy dla wielu mężczyzn aspekt, czyli zdjęcia. Nie ma się co dziwić, gdyż kobiety także na to zwracają dużą uwagę. I mimo tego, że grono osób twierdzi, że wcale nie patrzy na wygląd, w praktyce wygląda to inaczej. Zdjęcie profilowe ma przyciągnąć wzrok innych. Profile zawierające zdjęcia są chętniej przeglądane. Lecz sam rodzaj zdjęcia ma znaczenie. Jeśli odkrywamy na nim zbyt wiele, możemy zostać ocenione jako wulgarne i zbyt odważne. Duża ilość selfie także nie świadczy dobrze o naszej osobie, podobnie jak same zdjęcia z imprez. W tej kwestii warto więc zachować umiar i opublikować zdjęcie na którym jesteśmy uśmiechnięte i naturalne. Nie ma sensu kreować się na kogoś, kim nie jesteśmy, bo i tak wszystko wyjdzie na jaw podczas pierwszego spotkania. Wrażenie warto więc zrobić nie tylko ładnymi fotkami, ale również innymi elementami, z których składa się profil na portalu randkowym.

Opis

Randki w sieci nie są takie łatwe jak myślimy. W końcu duża ilość profili nie ułatwia sprawy. Trudno wybrać od razu osobę, która będzie do nas pasowała. Pomagają w tym opisy, czyli informacje, które możemy zamieścić w profilu. Niektórzy nie przykładają do nich większej uwagi, robiąc wielki błąd. Takie informacje mogą bowiem zachęcić faceta, do poznania naszej osoby. Grunt to odpowiedni opis, który absolutnie nie powinien przypominać pięciostronicowego wywodu. Ma być krótko, zwięźle i na temat. To nie miejsce, by opisywać całą historię swojego życia, tylko zostawić kilka zdań, które przedstawią naszą osobę. Warto zostawić nutę tajemnicy, jako zachętę dla potencjalnego kandydata na randkę. Tylko pamiętajmy, by jednak ten opis zamieścić, a nie zostawiać pustego pola. Dajmy się poznać, ale róbmy to z głową, bo mężczyźni zwracają naszą uwagę.

Poprawność językową

Być może to was zdziwi, ale niektórzy panowie zwracają uwagę na poprawność językową. Sama znam takowych, co wciąż pozwala mi wierzyć w męski ród. Opis kobiety, pełen błędów stylistycznych, interpunkcyjnych czy ortograficznych nie najlepiej świadczy o właścicielce. Szukając kobiety inteligentnej i mądrej, panowie zwracają uwagę na takie rzecz, jak poprawna pisownia. Dlatego błędy nie są dopuszczalne, chyba, że chcemy zwrócić uwagę typów, którym jest to zupełnie obojętne, ale chyba nie o to chodzi w szukaniu wielkiej miłości.

Cytaty i inspiracje

randki w sieciNa portalach często możemy zauważyć wszelkiego rodzaju cytaty, motta czy inne inspirujące treści. Super, jeśli kobieta się czymś inspiruje, ale wpisywanie cytatu, który ma połowa portalu nie jest dobrym pomysłem. Może zostać odebrane jako brak kreatywności czy własnego zdania. Zamiast więc kopiować cytaty i inspirujące obrazki z hasłami, lepiej wymyślić coś swojego lub zrezygnować z takich treści. W końcu mamy pokazać się z tej najlepszej strony, jako my, a nie kopia całego Internetu. Faceci zwracają uwagę na takie wydawać by się mogło drobnostki. Nie udawajmy nikogo na siłę i nie powielajmy innych kobiet, bo tak nigdy nie wyróżnimy się spośród tych wszystkich profili.

Katarzyna Antos

Dodaj komentarz