Moda

Rajstopy erotyczne alternatywą dla pończoch

rajstopy erotyczne

Pończochy stanowią fetysz wielu mężczyzn. Należy on do tych z kategorii: niegroźne. Nie ma bowiem nic złego w tym, że kogoś kręcą pończochy na kobiecych nogach.  Rajstopy erotyczne stanowią alternatywę. Także wyglądają obłędnie, pobudzają wyobraźnię i dodają nam seksapilu. Jak wyglądają?

Rajstopy imitujące pończochy przypinane do pasa

Rajstopy erotyczne mogą być wzorowane na pończochy przypinane do pasa. Wówczas otrzymamy rajstopy z charakterystycznymi wycięciami po bokach, a dolną część rajstop z ich górną partią będą łączyły cienkie pionowe paski. Całość wygląda szalenie efektownie. Sprawdzi się wówczas, gdy z jakichś powodów nie możemy założyć pończoch do pasa, np. mamy za to za mało czasu, a zapinanie przysparza nam trudności. Rajstopy erotyczne imitujące pończochy do pasa zakłada się szybko i bezproblemowo.

Rajstopy z ułatwionym dostępem

W sklepach można też spotkać rajstopy typu ouvert, zwane też rajstopami z ułatwionym dostępem. Takie rajstopy mają wycięte koło na wysokości krocza. Nie zakłada się pod nie majtek, ewentualnie można ubrać stringi na bardzo cienkim paseczku.

Różne wzory rajstop erotycznych

Rajstopy erotyczne mogą być gładkie lub wzorzyste. Niektóre imitują kabaretki. Inne mają różyczki. Jeszcze inne jakieś paski, kwiaty, liście, motyle, serca. Oferta jest naprawdę szeroka. Choć większość rajstop erotycznych jest dostępnych w kolorze czarnym, to spotkać można też czerwone i białe.  Ich grubość na ogół nie jest duża, bowiem bardziej zmysłowo prezentują się półprzeźroczyste rajstopy niż te w pełni kryjące.

Nie przepłacaj za rajstopy erotyczne

Rajstopy erotyczne, podobnie jak zwykłe, można normalnie prać. Należy je jednak przed włożeniem do pralki umieścić w specjalnym woreczku, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym, w tym ewentualnym zaciągnięciom. To element garderoby, za który nie warto przepłacać, dlatego przyjrzyj się ofercie różnych producentów i wybierz dla siebie wariant najkorzystniejszy cenowo. Podczas erotycznych uniesień możecie uszkodzić rajstopy, więc lepiej, aby nie kosztowały 100 zł.

Dodaj komentarz