Seks

Przykładowe wiadomości z podtekstem, które działają na wyobraźnię kobiet

wiadomości z podtekstem

Kobiety nie lubią chamskich, wulgarnych wiadomości, rodem z filmów porno. Mężczyźni często popełniają błąd, wysyłając do pań SMS-y, które zniechęcają je do erotycznych igraszek. Przedstawiamy przykładowe wiadomości z podtekstem, które działają na wyobraźnię kobiet. Wszystkie są kulturalne i możesz je śmiało wysłać, jeśli w waszej relacji kiedykolwiek występowało erotyczne napięcie.  Nie obrazisz nimi kobiety, tylko rozbudzisz jej wyobraźnię i nastawisz jej umysł na erotyczne fantazje z tobą w roli głównej.

Widziałem sukienkę na wystawie, chętnie bym cię w niej zobaczył

Niby nic, brzmi niewinnie, ale ona zacznie się zastanawiać, co w tej sukience jest takiego fikuśnego, że wpadła ci w oko. Będzie zastanawiała się, czy jest mocno wykrojona z przodu, czy ma gołe plecy, jest ultrakrótka lub przeźroczysta.

Myślę, że koronka, którą właśnie minąłem na wystawie sklepowej, jest dla ciebie stworzona

Koronka kojarzy się z koronkową bielizną, a ta ze zmysłowym seksem. Mówiąc jej o tym, że minąłeś stworzoną dla niej koronkę, komunikujesz jej w zawoalowany sposób, że masz ochotę na erotyczne igraszki. Dodatkowo rozpalasz jej wyobraźnię i uruchamiasz w niej sensualne obrazy.

Chętnie zobaczyłbym cię w dopasowanych szortach

To także informacja z serii: dzięki niej ona zaczyna sobie wyobrażać, jak patrzysz na nią z pożądaniem, a później rozbierasz.  Prawda, że brzmi to niewinnie? Ale uwierz, w kobiecej wyobraźni aż zacznie się kotłować od różnych fantazji. Takimi informacjami nastrajasz ją na erotyczne igraszki, ale jednocześnie okazujesz jej szacunek, bo nie jesteś wulgarny.

Stęskniłem się za twoim zapachem

Kobiety zapach skóry czy włosów utożsamiają z bliskością fizyczną, czyli poniekąd z grą wstępną i seksem. Mówiąc jej, że stęskniłeś się za jej zapachem, wysyłasz jej komunikat z podtekstem erotycznym, który może zdziałać cuda.

Co robisz, że masz taką gładką skórę?

To także pytanie, które działa na kobiece zmysły. Ona będzie sobie wyobrażała, jak dotykasz jej gładkiego ciała centymetr po centymetrze. Powróci wspomnieniami do chwil, kiedy ją gładziłeś i było jej bosko.

Mam wolny wieczór i chętnie bym się do ciebie przytulił

To także miła wiadomość z podtekstem, po której możesz zachęcić kobietę do erotycznych uniesień. Kobiety lubią się przytulać, ale wieczorne przytulanie kojarzy im się z seksem. Niech ona już teraz myśli o czułym seksie i nie może odpędzić się od tych myśli.

Zabieram cię na kolację, załóż pończochy

Pończochy to według mężczyzn najbardziej seksowna część kobiecej garderoby. Płeć piękna doskonale zdaje sobie z tego sprawę i robi użytek z tej wiedzy. Gdy powiesz kobiecie, że zabierasz ją na kolację i poprosisz, żeby założyła pończochy do restauracji, możesz być pewny, że ona zacznie o tobie fantazjować. A im większe podniecenie, tym lepszy seks.

Właśnie o tobie myślałem

To też brzmi miło i kulturalnie, ale kobiety nasłuchały się, że faceci ciągle fantazjują o seksie, więc automatycznie zaczynają się zastanawiać się, co robiły w twoich fantazjach. Poza tym to miła wiadomość, po której chce się przytulić do faceta.

Dodaj komentarz