Miłość i związki

Przepis mężczyzn na udany związek

recepta na udany związek

Sprawdź, jak faceci wyobrażają sobie udany związek. Kto wie, może dzięki ich poradom odnajdziesz szczęście u boku mężczyzny, z którym właśnie się spotykasz? Oto przepis mężczyzn na udany związek, z którym w pełni się zgadzamy.

Dotykaj go

Każdy facet chce być dotykany, ty zresztą też. Jednak my kobiety umiemy upomnieć się o więcej przytulania, a mężczyzn ogranicza myśl, że w ten sposób wyjdą na zniewieściałych. Tymczasem dotyk to spoiwo każdej relacji damsko-męskiej. Bez niego czujecie się jak dobrzy koledzy i w waszej znajomości brakuje erotyzmu, który stanowi najlepszą przyprawę na świecie.

Dzień dobry i dobranoc

Ludzie w ogóle zapominają o tych prostych gestach, a one robią kapitalną robotę. Gdy mówisz bliskiej osobie codziennie dzień dobry na powitanie i dobranoc, gdy kładziecie się spać, to wzmacniasz waszą więź. To sprzyja budowaniu bliskości, która leży u podstaw udanego związku.

Regularny seks

Nie da się ukryć, że seks jest bardzo ważny w związku. Nie chodzi jednak o to, by nie wiadomo jak się popisywać.  Seks powinien służyć budowaniu intymności i poczucia bycia atrakcyjnym dla partnera. To niesamowite, jak emocjonalną funkcję odgrywa zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Dlatego ważne, aby ukochanej osobie nie odmawiać seksu w ramach kary.

Randki na mieście

Przynajmniej raz w miesiącu, a najlepiej częściej, urządzajcie sobie randki na mieście. O to chodzi, aby do waszego związku nie wkradła się rutyna, która go zabije. Gdy wychodzisz gdzieś z partnerem, np. na romantyczną kolację, stroisz się dla niego, on też bardziej się stara, a każdy potrzebuje adoracji.

Jeden SMS dziennie to minimum

Każdy mężczyzna chce otrzymywać przynajmniej jedną wiadomość dziennie od swojej kobiety, to świadczy o jej zaangażowaniu w znajomość. Jeśli celowo wprowadzasz czas oczekiwania, aby nie wyjść na nachalną, to on może zacząć wątpić w to, kim dla ciebie jest.

Chwila dla przyjaciół

Pomimo że jesteście w związku, macie prawo podtrzymywać relacje także  z innymi ludźmi. On ma swoich kumpli. Ty masz swoich. Robicie sobie czasem wolne wieczory i każde z was spotyka się we własnym gronie znajomych. To ożywia związek.

Zadbaj o seksowny wygląd

To, że jesteś w związku, nie oznacza, że możesz się zapuścić pod jakimkolwiek względem. Powinnaś dbać o włosy, gładkie ciało, szczupłą sylwetkę, malować się w umiarkowany sposób i nosić seksowne sukienki.  Pamiętaj, że faceci to wzrokowcy.

Francuskie pocałunki

Są bardzo namiętne i pokazują, jak duże pożądanie drzemie w waszym związku. Dlatego też oddaj im się z prawdziwą pasją, a wasza relacja będzie mocna jak żadna inna.

Opowieści o eks zostaw dla koleżanek

On nie chce słuchać o tym, jak zakochałaś się na początku studiów, a po ich zakończeniu rozstałaś się ze swoim byłym chłopakiem.  Opowieści o eks zostaw dla swoich koleżanek. Nie katuj nimi swojego faceta, bo on gotów uznać, że ci nie odpowiada.

Wspólne gotowanie

Wykazano, iż wspólne przygotowywanie posiłków i ich konsumpcja znacznie zbliża do siebie ludzi. Może nadeszła pora, aby  podzielić się krojeniem warzyw do sałatki?

Dodaj komentarz