Libido Seks

Jak przegonić nudę z sypialni?

jak przegonić nudę z sypialni

Seks stanowi ważny aspekt związku dla wielu par, nic dziwnego, wszak dostarcza wielu przyjemnych doznań. Niestety, czasem życie erotyczne zaczyna wiać nudą. Czy można jakoś zapobiec rutynie? Jak przegonić nudę z sypialni?

Wiele osób wychodzi z założenia, że jeśli już są razem, to nie muszą się o siebie starać. Warto jednak pamiętać, że zarówno miłość, jak i udany seks nie są rzeczą daną raz na zawsze. Jeśli chcesz wciąż czuć wzajemną satysfakcję, musisz się trochę postarać i nie pozwolić, aby do twojej sypialni wkradła się rutyna.

Seks w sobotę o 20. Przełam rutynę i pokaż partnerowi, jak bardzo go pragniesz

Nie ma chyba nic gorszego niż nuda w sypialni. Jeśli wasze życie erotyczne wygląda tak jak telewizyjna ramówka, w której o 19:30 zawsze widnieją Wiadomości, to nie ma nic dziwnego, że tracicie ochotę na seks. Wprowadźcie do swojej sypialni choć odrobinę urozmaicenia. Kochajcie się o różnych porach. Kto powiedział, że musi to być wieczór i najlepiej sobota? Masz  ochotę na swojego faceta w środowy poranek? Zanim wyjdziecie do pracy, możecie dać upust swojemu pożądaniu.  Pozwól sobie na odrobinę spontaniczności. Kto powiedział,  że musicie uprawiać seks zawsze po wcześniejszym umówieniu się na erotyczne igraszki. Jeśli twój facet zacznie cię podniecać w trakcie wspólnego oglądania telewizji, to przerwij mu seans. Resztę filmu zawsze można nagrać, korzystając z funkcji nowoczesnych dekoderów telewizji cyfrowych.

 

Jak przegonić nudę z sypialni? Seks nie tylko w łóżku

Gdy myślimy seks, odruchowo widzimy łóżko, tymczasem na erotyczne igraszki czasem warto wybrać coś zupełnie innego. Przełamanie rutyny z pewnością wam się opłaci. Kto powiedział, że seks pod prysznicem, na kuchennym blacie czy pralce w łazience nie może być równie udany? A może warto zmienić scenerię i wyjechać na romantyczny weekend do jakiejś turystycznej miejscowości i tam na dywanie, przy rozpalonym kominku oddać się erotycznym igraszkom?

 

Seksowna bielizna

Kobiety z czasem przestają się starać i zapominają, jak na początku związku przywiązywały wagę do bielizny i tego, aby podobać się swojemu facetowi. To, że się kochacie i jesteś pewna jego uczuć, nie znaczy, że masz uprawiać z nim seks, mając na sobie stary dres i pożółkły stanik.  Seksowna bielizna powinna wrócić do waszej sypialni. Odwiedź swój ulubiony sklep z bielizną lub zrób zakupy online.

Zadbaj o atmosferę

Zadbaj o zbudowanie odpowiedniej, erotycznej atmosfery. Już z rana możesz wysłać partnerowi pikantnego SMS-a, żeby miał o czym marzyć przez cały dzień. Po powrocie do domu weź długą, aromatyczną kąpiel, puść swoją ulubioną muzykę, ubierz się w seksowną sukienkę. Zmień pościel w sypialni, jeśli wystarczy ci czasu, możesz też przygotować romantyczną kolację dla dwojga.  Wszystko to uczyni wasz wieczorny seks bardziej namiętnym, a tym samym lepszym.

Zmień pozycję

Seks nie powinien być przewidywalny, starajcie się zatem zmieniać pozycje. Macie ich do wyboru całe mnóstwo, na pewno znajdziecie taką, którą obydwoje będziecie chcieli wypróbować. Już drobne zmiany pozwalają wyrwać się z erotycznej rutyny i dodać wspólnym igraszkom sporo pikanterii.  Eksperymenty nie tylko uczynią seks bardziej namiętnym, ale też zbliżą was do siebie.

Przejmij inicjatywę

Jeśli w waszym związku to głównie twój partner inicjuje erotyczne igraszki, spraw mu miłą niespodziankę i przejmij inicjatywę. Mężczyźni na ogół lubią takie zmiany, więc możesz śmiało spróbować zrobić coś, czego jeszcze nigdy nie robiłaś. Przyznaj sama, czy nie jest to przyjemna perspektywa, przekroczyć własne ograniczenia i zrobić to, o czym od zawsze marzyłaś?

Magdalena Kukurowska

Dodaj komentarz