Kultura Styl życia

Prywatny ochroniarz – Caroline Angel

Prywatny ochroniarz – Caroline Angel

Niech was nie zwiedzie pseudonim autorki, pod Caroline Angel kryje się Polka, która właśnie wydała powieść Prywatny ochroniarz. Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?

Zrażanie do pracy kolejnych ochroniarzy

Phoebe ma 22 lata i pracuje w firmie ojca jako pani architekt. Wiedzie spokojne życie, ale jej matka jest popularną aktorką i boi się, że jej córka może zostać porwana dla okupu. Dlatego usilnie namawia ją do zatrudnienia prywatnego ochroniarza. Phoebe zachowuje się okropnie wobec zatrudnionych mężczyzn, dlatego każdy szybko rezygnuje z posady. To jej reakcja obronna na krzywdę, którą w przeszłości zaznała od przedstawiciela tego zawodu.

Ochroniarz, który budzi pożądanie

Tym razem jednak Phoebe nalega namowom matki. Do ochrony zostaje jej przydzielony seksowny blondyn o imieniu Dylan. To prawdziwy profesjonalista, bowiem wywodzi się ze znanej rodziny ochroniarzy.  Dylana nie sposób wyprowadzić z równowagi, chociaż Phoebe bardzo się stara.  Zmienia zdanie dopiero wówczas, gdy otrzymuje listy z pogróżkami od Tajemniczego Adoratora. To bardzo zbliża ją do Dylana i sprawia, że nienawiść ustępuje miejsca pożądaniu.  Przy jego boku Phoebe czuje się bezpieczna.

Prywatny ochroniarz – powieść pełna tajemnic

Kim jest prześladowca i dlaczego wypisuje do młodej pani architekt? Czy stanowi dla niej realne zagrożenie? Czy relacja pracodawca-pracownik przerodzi się w coś więcej? Czy Dylan ma wobec Phoebe czyste intencje? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie  w powieści Prywatny ochroniarz. Caroline Angel dołożyła wszelkich starań, aby jej książka zaskakiwała fabułą i wymykała się znanym schematom. Wszystko to sprawia, że jej powieść czyta się naprawdę przyjemnie.

Bohaterowie powieści Prywatny ochroniarz są bardzo nowocześni. Ukazana w niej historia miejscami mocno zaskakuje. Głównym bohaterom nie brakuje szaleństwa charakterystycznego dla młodych ludzi, którzy pragną cieszyć się życiem.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz