Pharmaceris kosmetyki wybielające przebarwienia

Przebarwienia skórne to uciążliwy problem wielu osób a w szczególności kobiet. Piegi i liczne plamy na twarzy to często efekt zbyt dużej ekspozycji na słońce. Wiele czynników takich jak środki hormonalne przyjmowane w okresie menopauzy może przyczynić się do pogorszenia stanu naszej skóry. Skutecznym sposobem na pozbycie się przebarwień skórnych są specjalistyczne preparaty dermatologiczne, dostępne w aptekach.

Program dermopielęgnacyjny Pharmaceris W

Skóra z przebarwieniami nie prezentuje się zbyt młodo i atrakcyjnie. Wszelkie przebarwienia, plamy i piegi może wybielić, za pomocą odpowiednich kosmetyków. Eksperci marki Pharmaceris opracowali program dermopielęgnacyjny Pharmaceris W składający się z  3 preparatów, dostępnych w aptekach:

REKLAMA

MELACYD Dermo-ochronny krem wybielający przebarwienia

Pharmaceris-MelacydWSKAZANIA:
Krem polecany do codziennej pielęgnacji na dzień, dla skóry z przebarwieniami, nierównym kolorytem oraz narażonej na powstawanie przebarwień podczas ekspozycji na słońce, zmian hormonalnych, przyjmowania środków antykoncepcyjnych, w okresie ciąży, po zabiegach dermatologicznych i medycyny estetycznej oraz zmianach zapalnych.

DZIAŁANIE:
Unikalny wysokoskoncentrowany krem zawiera 4% Niacynamidu, którego efekt działania porównywalny jest do hydrochinonu*, stosowanego w wybielających terapiach medycznych. Niacynamid o wysokim współczynniku bezpieczeństwa, skutecznie hamuje zarówno syntezę melaniny, jak i migrację barwnika do naskórka, przeciwdziałając powstawaniu nowych zmian barwnikowych. Efekt kilkupoziomowego wybielania potęguje wit. C oraz kompleks Biomimetic-Peptid. Stopniowo zmniejszają one intensywność istniejących przebarwień, rozjaśniają i wyrównują koloryt skóry. Witamina E pełni rolę fizjologicznego antyoksydantu, opóźniając procesy starzenia. SPF 50+ zapewnia skuteczną fotoochronę skóry. Krem nie powoduje odbarwień zdrowej skóry.

4% NIACYNAMID na dzień SPF 50

44,50 zł /30 ml

MELACYD-INTENSE Intensywny krem wybielający przebarwienia

Pharmaceris-Melacyd-IntenseWSKAZANIA:
Krem polecany do codziennej pielęgnacji na noc, dla skóry z przebarwieniami, nierównym kolorytem oraz narażonej na powstawanie przebarwień podczas ekspozycji na słońce, przyjmowania środków antykoncepcyjnych, w okresie ciąży, po zabiegach dermatologicznych i medycyny estetycznej oraz zmianach zapalnych.

DZIAŁANIE:
Wysokoefektywne działanie wybielające zapewnia  połączenie 4% Niacynamidu, papainy oraz wit. C. Niacynamid hamuje transport melaniny do naskórka, skutecznie zapobiegając powstawaniu nowych zmian barwnikowych, jak również powiększaniu się i intensyfikowaniu już istniejących. Papaina przyspiesza depigmentację, złuszczając zewnętrzne warstwy przebarwionego naskórka. Umożliwia jednocześnie głębszą penetrację wit. C w głąb skóry intensyfikując jej działanie wybielające oraz rewitalizujące. Alantoina nawilża i odżywia skórę oraz wykazuje działanie łagodzące podrażnienia. Krem stopniowo rozjaśnia przebarwienia, nie powodując odbarwień zdrowej skóry.

4% NIACYNAMID na noc

44,50 zł/30 ml

ACIPEEL 3x Depigmentacyjnego serum na przebarwienia

Pharmaceris-AcipeelWSKAZANIA:
Polecane do kuracji wybielającej na noc dla skóry z przebarwieniami i nierównym kolorytem. Preparat do stosowania na obszary objęte zmianami pigmentacyjnymi tj. piegi, plamy starcze i brunatne, przebarwienia posłoneczne, potrądzikowe, pozapalne oraz po ciążowe (np. ostuda). Serum o wysokiej tolerancji również dla skóry wrażliwej.

DZIAŁANIE:
Skoncentrowana receptura serum oparta na unikalnej kompozycji 3 kwasów i biologicznie aktywnej witaminy C oddziałuje trzypoziomowo na proces melanogenezy, hamując powstawanie, redukując i rozjaśniając istniejące przebarwienia.
1. Kwas migdałowy wnikając w głąb skóry, hamuje aktywność tyrozynazy co zmniejsza produkcję melaniny i ujednolica jej naturalne rozmieszczanie w naskórku.
2. Kwas salicylowy zmniejsza widoczność zmian barwnikowych, poprzez złuszczenie martwej warstwy rogowej naskórka.
3. Kwas cytrynowy zapewnia efekt depigmentacyjny rozjaśniając powierzchnię skóry oraz wyrównując jej nierówny koloryt. Serum nie odbarwia zdrowej skóry. W trakcie stosowania może wystąpić przejściowe czerwienienie się naskórka, które jest naturalną reakcją skóry.

42,90 zł/30 ml

Więcej na www.pharmaceris.com

Artykuł sponsorowany

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ