Lifestyle, czyli o tym się mówi Styl życia

Prezenty na Walentynki

prezenty na Walentynki

Za kilka dni Walentynki. Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na prezent dla swojej drugiej połówki, spieszymy z pomocą. Prezenty  na Walentynki nie muszą być nudne i oklepane. Mamy dla was propozycje, które ucieszą każdego faceta!

Wyjątkowe Walentynki

Walentynki to święto zakochanych, więc w tym szczególnym dniu, warto sprawić przyjemność drugiej osobie. Nasz prezent wcale nie musi być kosztowny. Wręcz przeciwnie, może być bardziej związany z uczuciami, niż materialnymi aspektami. Postarajmy się, by Walentynki były wyjątkowe dzięki odpowiedniej atmosferze i czułości. Nie bójmy się okazywać swoich uczuć. Swoim zachowaniem i nastrojem możemy sprawić, by nasz ukochany na długo zapamiętał tegoroczne Walentynki.

Kolacja we dwoje

Przygotowanie kolacji nie jest wymagające. W końcu nie musimy przyrządzać dań niczym od najlepszego szefa kuchni. Wystarczy, że postawimy na sprawdzony przepis, który zawsze się nam udaje. Wyjście do restauracji będzie zbyt oczywistym i prostym posunięciem. Jeśli chcemy się wykazać, zorganizujmy kolację w domu. W domowym zaciszu będzie bardziej intymna i spokojna atmosfera. W Walentynki, restauracje zwykle są wypełnione po brzegi. Romantyczna kolacja we dwoje to doskonała okazja do rozmowy i pogłębienia relacji. A czekająca kolacja, po powrocie z pracy będzie doskonałą niespodzianką dla ukochanego, który na pewno doceni tego typu starania.

Książka

Dobra książka to zawsze trafiony pomysł na prezent, także na Walentynki. W dobie elektroniki, każdemu przyda się chwila relaksu przy interesującej powieści czy innego typu książce. Znając naszego partnera możemy wybrać coś z jego ulubionego gatunku czy tematyki. Facetowi, który ceni sobie literaturę na poziomie, taki prezent spodoba się bez wątpienia. Książka jest też mało zobowiązującym prezentem, gdy nasza relacja dopiero się rozwija, a mimo wszystko, chcemy coś podarować z okazji Walentynek. Jednak w tym wypadku znajomość zainteresowań drugiej osoby będzie bardzo przydatna. Wówczas nie popełnimy wpadki z książką, która kompletnie nie będzie w guście mężczyzny.

Bielizna

Seksowna bielizna to prezent dla dwojga. Kobieta, która wkłada uwodzicielski komplet, od razu staje się bardziej pewna siebie, a mężczyzna będzie zachwycony widokiem, który zobaczy przed sobą. Taki prezent to świetna niespodzianka i zwieńczenie udanej, walentynkowej randki. Który facet nie ucieszyłby się z prywatnego pokazu koronkowej bielizny, w kuluarach sypialni.

Bilety na koncert

WalentynkiMiłośników muzyki zachwycą bilety na koncert, ale niekoniecznie rockowy czy metalowy. Na Walentynki proponujemy nieco inny gatunek, chociażby muzykę klasyczną. W filharmoniach odbywają się koncerty muzyki filmowej, która oczaruje nawet tych, co niezbyt często odwiedzają takie instytucje kulturalne. Wspólne wyjście na koncert to dobra alternatywa dla kina czy kolacji w restauracji. Wrażenia muzyczne pozostaną z nami na długo, a może nawet zachęcą do częstszych wizyt w filharmonii czy operze.

Katarzyna Antos

Komentarze (4)

filodendron

5 lat temu

My spędziliśmy ten dzień w domu bez specjalnych atrakcji. Mąż mi kupił perfumy ja jemu dałam karte grającą z muzyka o miłości, obiecaliśmy, że będziemy opiekować się sobą do końca życia.Zjedlismy ciasteczka w kształcie serduszek i było miło.

pati25

5 lat temu

Wspaniałe pomysły na prezenty walentynkowe.Jest w czym wybierać….Najważniejsze to miło spędzić ten wyjątkowy dzień z ukochaną osobą 🙂

dulcynea

5 lat temu

To nie jest moje ulubione święto .
Mam dosyć wszechogarniających wszędzie serduszek . Nie robimy sobie prezentów z mężem z tej okazji . Ale staramy się wyjść gdzieś razem , bądź przygotowujemy uroczystą kolację w domu 🙂

Mindi

5 lat temu

Mamy zwyczaj wspólnie z mężem organizować sobie coś przyjemnego w Walentynki. Dotąd nie zastanawialiśmy się jak spędzimy ten wieczór ale teraz myślę, że wybierzemy się do kina. Jest wiele polecanych tytułów, więc trzeba skorzystać 🙂

Zostaw komentarz