Libido

Preparaty zwiększające potencję

preparaty-zwiekszajace-potencje

W naszym społeczeństwie pokutuje przekonanie, iż mężczyzna zawsze ma ochotę na seks. Ta obiegowa opinia nierzadko budzi frustracje. Mężczyźni sięgają po tabletki zwiększające potencje. Czy tego typu specyfiki są bezpieczne?

W związku z tym, iż panowie uważają, że niedyspozycja seksualna zagraża ich męskości, często sięgają po preparaty zwiększające potencję. W ten sposób pomijają pewien istotny krok. Problemy z erekcją mogą mieć różne podłoże. Czasem za niedyspozycję odpowiada stres, aczkolwiek zdarza się, iż trudności są uwarunkowane problemami zdrowotnymi. Skupiając się na usunięciu objawów, nie rozwiązujemy problemu.

Problemy z erekcją objawem choroby

Mężczyźni niechętnie korzystają z porad lekarzy. Wstydzą przyznać się do swoich problemów i ułomności. Warto jednak przekonać partnera do wizyty u specjalisty. Problemy z erekcją czasem sygnalizują poważne problemy zdrowotne. W wielu przypadkach czas odgrywa ogromną rolę. Jeśli choroba zostanie rozpoznana stosunkowo wcześnie, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że leczenie zakończy się sukcesem.

Preparaty z niepewnego źródła

Panowie chętnie sięgają po preparaty zwiększające potencję. W związku z tym, iż nie każdy mężczyzna potrafi przyznać się do problemu, dużą popularnością cieszą się serwisy aukcyjne. Warto pamiętać, iż tego typu preparaty nie powinny pochodzić z niepewnych źródeł. Nie mamy żadnej gwarancji, że tabletki oferowane przez sprzedawcę zostały przebadane. Mogą zawierać zakazane substancje, które niekorzystnie oddziałują na organizm człowieka.

Irmina

W naszym społeczeństwie pokutuje przekonanie, iż mężczyzna zawsze ma ochotę na seks. Ta obiegowa opinia nierzadko budzi frustracje. Mężczyźni sięgają po tabletki zwiększające potencje. Czy tego typu specyfiki są bezpieczne?

Preparaty zwiększające potencję – przeciwwskazania

Przed zakupem preparatów dostępnych w aptece warto porozmawiać z lekarzem. Niektóre schorzenia stanowią przeciwwskazanie do stosowania specyfików zwiększających potencję. Z ich dobrodziejstw nie powinni korzystać panowie, którzy borykają się z nadciśnieniem, chorobą wrzodową, chorobą niedokrwienną serca czy hemofilii.

Brak umiaru – zagrożenie dla zdrowia

Panowie, którzy przyjmują środki zwiększające potencję, powinni zachować umiar. Wielu mężczyzn uważa, że połykając kilka tabletek naraz, dłużej zachowają sprawność seksualną. W tym miejscu warto podkreślić, iż nadmiar substancji aktywnych może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia.

Preparaty zwiększające potencję należy przyjmować pod ścisłą kontrolą lekarza, stosując się do zaleceń producenta. W przeciwnym wypadku można zaszkodzić swojemu organizmowi.

Irmina

Komentarze (3)

pati25

10 lat temu

Jeśli panowie mają problem z potencją to sięgają po różne specyfiki. to duży błąd.Bo przecież problemy te mogą mieć różne przyczyny.Mogą być objawem choroby.
Panowie,idźcie do lekarza,zróbcie badania

drobina

10 lat temu

Panowie! Ostrożnie z tymi lekami!
Kiedyś oglądałam w tv zabawny program o viagrze i innych preparatach zwiększających potencję. Wyszło na to, że najlepszy jest nasz polski koper i…natka zielonej pietruszki:-X
Może to wystarczy?:-X (devil)

Tess

10 lat temu

Brak potencji to poważny problem dla panów. Jednak zanim kupią tabletki niech zrobią badania czy są zdrowi.

Zostaw komentarz