Seks

Pozycje idealne na romantyczny seks

Pozycje idealne na romantyczny seks

Chcesz tej nocy kochać się, czerpiąc z tego najwyższą przyjemność? My wiemy, jak uzyskać efekt, na jakim ci zależy. Przedstawiamy pozycje idealne na romantyczny seks. Większość z nich nie jest trudna.

Pozycja na pieska z poduszkami

Poduszki to drobna modyfikacja, która pozwoli wam uprawiać naprawdę romantyczny seks w pozycji na pieska. Ułóżcie kilka poduszek w stosik, na którym oprze się kobieta. Mężczyzna wchodzi w  nią od tyłu, przytulając się do jej pleców całym ciałem. Może też całować jej szyję.

Pozycja na jeźdźca

On leży na plecach, a ty siedzisz na nim okrakiem. To idealna pozycja, ponieważ możecie cały czas się przytulać, całować i wzajemnie pieścić. To bardzo miła perspektywa. Pozycja na jeźdźca pozwala sobie serwować spore porcje czułości.

Pozycja po turecku

On siedzi po turecku, ty siadasz na nim, oplatając go nogami i przytulając się do niego. W tej pozycji jesteście ze sobą mocno spleceni i możecie namiętnie się całować, potęgując uczucie bliskości.

Pozycja boczna przednia

Leżycie do siebie twarzami, przeplatając się wzajemnie nogami, przy czym jego noga leży bezpośrednio na łóżku, twoja między jego nogami, następnie jego druga noga i na samej górze twoja. Jesteście ze sobą spleceni i możecie się wzajemnie całować, dotykać.

Pozycja misjonarska z nogami oplatającymi jego miednicę

Ty leżysz na plecach, on wchodzi w ciebie, a ty oplatasz nogami jego miednicę.  To intensyfikuje twoje doznania, ale też pozwala na czuły seks. Przytulanie, pocałunki, dotyk.  To pozycja idealna dla romantyków.

Dodaj komentarz