Seks

Poznaj tajemnice kobiet, które zawsze cieszą się seksem

jak czerpać przyjemność z seksu

Coraz więcej kobiet cieszy się seksem i potrafi traktować erotyczne igraszki jako dobrą zabawę, a nie tylko przykry obowiązek do odhaczenia. Niestety, wciąż wiele pań podchodzi do zbliżenia jak do pańszczyzny. Poznaj tajemnice kobiet, które zawsze cieszą się seksem.

One potrafią mówić, co lubią i czego nie tolerują

Jeśli nie znosisz klapsów i ciągnięcia za pukle, to powiedz o tym wprost swojemu facetowi. To będzie dla niego wyraźny sygnał, gdzie przebiegają twoje granice. Ty nie będziesz denerwowała się podczas seksu, że znowu zakończysz z siniakami i wyrwanymi włosami. On nie będzie musiał się domyślać, o co jesteś zła.  Jeśli lubisz namiętne pocałunki, one doprowadzają cię do orgazmu, to zaznacz to wyraźnie. Tak, aby twój facet wiedział, że ma cię długo i namiętnie całować z języczkiem.

Kochają swoje ciało

Wyrastamy w kulturze, która dość opresyjnie traktuje kobiece ciało. Coraz więcej pań jednak traktuje je jako swojego przyjaciela, źródło przyjemności. I zapomina hasła nawiedzonych katechetek o tym, że nie można się „tam” dotykać. O ile z opresją religijną radzimy sobie coraz lepiej, o tyle media nieustannie wytykają nam niedoskonałości. Jesteśmy albo za grube, albo za chude. Za wysokie lub za niskie. Mamy za długie włosy lub za krótkie. Pupa jest za mała lub za wielka. Tylko kobiety, które kochają swoje ciało takim, jakim jest, czerpią radość z seksu. Tylko one nie przejmują się tym, jak wyglądają podczas orgazmu, czy facet widzi ich mankamenty, tylko skupiają się na własnej przyjemności.

Nie wstydzą się domagać więcej uwagi

Jeśli potrzebujesz dłuższej gry wstępnej, zazwyczaj milczysz. Natomiast kobiety, które zawsze czerpią radość z seksu, mówią wprost, że to jest za krótko. Nie boją się stracić faceta. Wychodzą z bardzo mądrego założenia. Albo facet pójdzie na drobne ustępstwa w łóżku, albo trzeba to zakończyć. Po co męczyć się z kimś, kto nawet nie chce nas porządnie wypieścić, zanim przejdzie do wielkiego finału?

Potrafią się same doprowadzić do orgazmu

Czytając powieści erotyczne, pieszcząc się same, wyobrażając sobie to, co mogą zrobić ze swoim facetem w łóżku. Jeśli kobieta ma samoświadomość własnego ciała i swojego erotyzmu, jest naprawdę szczęśliwa.  Każda z nas lubi coś innego. Jeśli kręcą cię subtelne pieszczoty brodawek piersiowych i umiesz to wykorzystać, aby sprawić sobie przyjemność, to znak, że masz duże szanse czerpać radość z seksu.

Podziwiają się w lustrze

Nie chodzi o to, by popaść w samozachwyt, lecz nauczyć się kochać siebie i dostrzec, że wyglądamy przepięknie w krótkiej, czerwonej sukience, która w pełni podkreśla nasze nieziemsko długie nogi, których każda kobieta może nam pozazdrościć.  Kochanie siebie to podstawa udanego seksu.

Dodaj komentarz