ABC menopauzy Menopauza

Poznaj opinie naszych użytkowniczek nt. suplementu diety Duo-FeM!

suplement diety duo fem

Choć menopauza jest naturalnym etapem w życiu każdej kobiety, czasem objawy towarzyszące przekwitaniu stają się na tyle dokuczliwe, iż uniemożliwiają normalne funkcjonowanie.  Uderzenia gorąca, nocne poty, problemy ze snem,  pogorszenie nastroju  czy spadek jędrności skóry to problemy, na które skarży się wiele pań w okresie okołomenopauzalnym. Czy suplement diety Duo-FeM okazał się pomocny w łagodzeniu wyżej wspomnianych dolegliwości? W niniejszym artykule przedstawiamy opinie naszych użytkowniczek, które przez miesiąc stosowały wyżej wspomniany produkt.

W okresie okołomenopauzalnym aktywność jajników, które odgrywają kluczową rolę w syntezie żeńskich hormonów płciowych, stopniowo wygasa. Estrogeny nie tylko wpływają na nasze zdolności reprodukcyjne, ale też na szereg procesów zachodzących w organizmie. Ich niedobór rzutuje negatywnie na samopoczucie kobiet.  Nie wszystkie panie źle znoszą menopauzę, reakcja organizmu na zmniejszające się stężenie estrogenów jest cechą indywidualną.  Z przeprowadzonych badań wynika jednak, iż większość kobiet zmaga się  z nieprzyjemnymi dolegliwościami towarzyszącymi przekwitaniu takimi jak uderzenia gorąca, nocne poty, problemy ze snem, huśtawki nastroju czy wiotczenie skóry. Nie wszystkie objawy występują u wszystkich pań w okresie okołomenopauzalnym, symptomy różnią się też stopniem nasilenia.  Na szczęście kobiety, które odczuwają dyskomfort w związku ze zmianami, jakie zachodzą w gospodarce hormonalnej, nie muszą rezygnować ze swojego dotychczasowego życia. Wykazano, iż uzupełnienie niedoboru estrogenów poprzez dostarczenie hormonów z zewnątrz, skutecznie łagodzi dolegliwości towarzyszące menopauzie, w tym uderzenia gorąca, nocne poty i huśtawki nastroju. Niestety, nie wszystkie kobiety mogą i chcą stosować hormonalną terapię zastępczą. Alternatywę dla nich stanowią suplementy diety zawierające fitoestrogeny, czyli hormony roślinne, które swoją budową chemiczną przypominają ludzkie estrogeny.

Suplement diety Duo-FeM opracowano z myślą o kobietach w wieku okołomenopauzalnym, które skarżą się na dyskomfort towarzyszący przekwitaniu.  Produkt ten zawiera fitoestrogeny –  izoflawony z czerwonej koniczyny o potwierdzonej skuteczności w łagodzeniu dokuczliwych objawów menopauzy.  W związku z tym, iż w opakowaniu znajduje się 28 tabletek na dzień i 28 tabletek na noc, suplement diety Duo-FeM uderza bezpośrednio w źródło poszczególnych problemów, poprawiając jakość życia kobiet w okresie okołomenopauzalnym.  Jak produkt ten oceniają nasze użytkowniczki, które stosowały go przez miesiąc?

 

Suplement diety Duo-FeM kontra uderzenia gorąca

Uderzenia gorąca są jednym z najczęściej  spotykanych objawów menopauzy i zarazem jednym z najbardziej dokuczliwych.  Bardzo często pojawiają się znienacka i to w najmniej odpowiedniej chwili – podczas przymierzania nowej bluzki w sklepie, stresującej rozmowy z przełożonym czy składania gratulacji nowożeńcom.  Choć uderzenia gorąca są naturalnym zjawiskiem u kobiet w okresie okołomenopauzalnym, u których obserwuje się stopniowe wygasanie czynności jajników, nierzadko utrudniają normalne funkcjonowanie. Czy suplement diety Duo-FeM złagodził tę uciążliwą dolegliwość wśród naszych czytelniczek, które miały okazję przetestować ten produkt?

Odkąd otrzymałam możliwość przetestowania suplementu diety Duo-FeM, zmieniło się wiele w moim życiu, a przede wszystkim normalnym funkcjonowaniu. Ponieważ stosuję produkt od kilku tygodni, mogę bez wyrzutów powiedzieć , że jest bardzo skuteczny. Dzięki Duo-FeM wiele się u mnie poprawiło, nie mam problemów ze spaniem, nie mam tak gwałtownych napadów gorąca, ponadto mój nastrój uległ poprawie. Stan mojej skóry jest także nieznacznie lepszy. Przede wszystkim poprawił się mój metabolizm. Nie mam już problemów  z przemianą materii, a przede wszystkim potrafię normalnie funkcjonować. Ponieważ dzięki stosowaniu Duo-FeM objawy menopauzy zostały zredukowane, postanowiłam nawet wyjechać na wycieczkę za granicę. Muszę  powiedzieć, że dzięki ww. produktowi mimo zmiany klimatu i żywienia mój stan zdrowia nie uległ pogorszeniu. Jestem bardzo zadowolona z możliwości stosowania suplementu diety Duo-FeM. Polecam go  każdej znajomej i mającej problem z menopauzą koleżance, bo wiem po sobie,  że są skuteczne i naprawdę warte swojej ceny –  Barbara S.

 

To niesamowite, jakie skarby skrywa w sobie niepozorna koniczyna.  Nie sądziłam, że Duo-FeM poradzi sobie z uderzeniami gorąca, a tymczasem od miesiąca są one zdecydowanie rzadsze. Kuracja dobrze rokuje, dlatego też kupiłam w aptece kolejne opakowanie, aby jej nie przerywać.  Mam nadzieję, że regularne przyjmowanie tabletek pomoże mi przetrwać ten najgorszy etap w życiu, jakim jest dla mnie menopauza – Urszula S.

 duo fem

Stosowanie preparatu zdecydowanie pomogło mi w złagodzeniu objawów menopauzy. Największą różnicę odczułam dzięki łagodniejszym uderzeniom gorąca, które prawie zostały wyeliminowane. Dużą zaletą produktu jest również jego działanie na potliwość. Produkt poleciłabym koleżankom, którym również doskwierają objawy menopauzyAdela W.

 

Mówi się, że „co dwie głowy, to nie jedna”, a w przypadku tabletek Duo-FeM warto powiedzieć „co dwie tabletki, to nie jedna”! Preparat stosowany w zalecony sposób przynosi ulgę w dolegliwościach menopauzy a dzięki podwójnemu podejściu, daje dużo lepsze rezultaty niż inne tabletki dostępne na rynku. Jestem z nich bardzo zadowolona. Znacznie zredukowały moje uderzenia gorąca i pomogły przywrócić mi zdrowy sen. Również moje samopoczucie uległo poprawie. PolecamDanuta J.

 Tekst sponsorowany

Zlewne poty – wstydliwy problem kobiet w okresie okołomenopauzalnym

U kobiet w okresie przekwitania bardzo często pojawiają się zlewne poty, które choć są zjawiskiem fizjologicznym, wiele pań wprawiają  w zakłopotanie. Mokre plamy na ubraniach wpływają negatywnie na pewność siebie i życie towarzyskie. W przypadku zlewnych potów nie wystarczy zakup dobrego antyperspirantu, ponieważ nie uderza on bezpośrednio w źródło nieprzyjemnych dolegliwości, jedynie częściowo maskuje te dokuczliwe objawy przekwitania. W walce z tym problemem pomóc może jedynie uzupełnienie niedoboru estrogenów np. poprzez stosowanie preparatów zawierających fitoestrogeny. Jak ze zlewnymi potami poradził sobie suplement diety Duo-FeM?

Po kilku dniach zażywania zauważalna poprawa – zmniejszone uderzenia gorąca, spokojniejsze  dni. Czuję się inaczej-nie mam już problemów z nagłymi uderzeniami gorąca i nie budzę się w nocy zlana potem, więc jestem zadowolona. Bardzo dobry suplement  diety na menopauzę, działa na uderzenia gorąca, poprawia nastrój oraz poprawia sen, a prócz tego pomaga dbać o linię i ładną skórę Franciszka G.

 

Moim największym problemem były zlewne poty. Nie ma chyba nic gorszego niż mokre plamy na ubraniach w chwili, gdy za chwilę czeka mnie wystąpienie publiczne. Zdarzały się sytuacje, kiedy niewiele brakowało, a spaliłabym się ze wstydu. Na zlewne poty nie pomoże żaden dezodorant, ponieważ nie posmaruję nim pleców, pośladków czy czoła. Odkąd stosuję suplement diety Duo-FeM, problem praktycznie ustąpił. Ogólnie czuję się lepiej, ponieważ pozbyłam się stresu związanego z mokrymi plamamiJustyna B.

 

Duo-FeM   jest suplementem diety, który nie powoduje żadnych skutków ubocznych, bardzo łatwo go się połyka i co najważniejsze łagodzi dolegliwości związane z menopauzą. Suplement najbardziej złagodził moje nocne poty oraz zapewnił spokojny sen.  W ciągu dnia zauważyłam poprawę nastroju i większą energię. Stałam się bardziej aktywna. Uderzenia gorąca zdarzają się bardzo rzadko, a to w znacznym stopniu przyczyniło się do poprawy komfortu mojego życia (nie jestem non stop nawilżona i nie musze się wachlować).   Ogólnie jestem bardzo zadowolona ze stosowania Duo-FeM i na pewno dokonam jego zakupu – Małgorzata S.

 duo fem

Huśtawki nastroju – czy suplement diety Duo-FeM poprawił nastrój kobiet?

Gdy w organizmie zmniejsza się stężenie estrogenów, wiele kobiet zaczyna skarżyć się na pogorszenie nastroju.  Często zdarza się, iż chwile euforii przeplatają się z momentami zwątpienia i lęku.  Huśtawki nastroju wpływają negatywnie nie tylko na jakość życia kobiet, ale nierzadko odciskają piętno na ich relacjach z rodziną i przyjaciółmi.  Czy suplement diety Duo-FeM przyczynił się do poprawy samopoczucia naszych czytelniczek?

 

Suplement diety Duo-FeM spełnił moje oczekiwania względem niego. Nie ukrywam, że do produktu podeszłam z pewną rezerwą, ponieważ stosowane dotychczas przeze mnie suplementy mające teoretycznie łagodzić uciążliwe objawy związane z menopauzą nie sprawdziły się. Jednakże składniki zawarte w produkcie zaciekawiły mnie i skłoniły do wypróbowania jego skuteczności na moim organizmie. Przyznam, że nie spodziewałam się aż tak spektakularnych efektów, jakie zaistniały po regularnym zażywaniu specyfiku według zaleceń producenta. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo wszystkie obietnice mają pokrycie w skuteczności działania. Zastosowane ekstrakty z koniczyny czerwonej, szyszek chmielu, melisy i witamin oraz minerałów skutecznie złagodziły u mnie męczące dolegliwości związane z menopauzą. Do tej pory często unikałam wszelkich aktywności ze względu na złe samopoczucie, złą kondycję, zlewne poty i ciągłe zmęczenie z powodu nieprzespanych nocy. Już od momentu rozpoczęcia przyjmowania tego preparatu zauważyłam jego pozytywne działanie na mój organizm poprzez obniżenie objawów menopauzy. Poprawił się mój nastrój, wyciszyłam się, zaczęłam spokojnie sypiać i wstawałam rano wypoczęta, zniknęły nocne poty i uderzenia gorąca w ciągu dnia. Po czasie około dwóch tygodni zaczęłam zauważać poprawę wyglądu mojej skóry oraz ogólnej kondycji mojego organizmu, stałam się bardziej wydolna fizycznie i chętna do działania oraz wykonywania czynności, które wymagają wysiłku fizycznego, a których unikałam dotychczas.  Stałam się ogólnie bardziej otwarta i aktywna. Odniosłam takie wrażenie jakby mój mózg zaczął intensywniej i łatwiej myśleć. To może śmieszne sformułowanie, ale tak właśnie to odbieram. Jednym słowem” wróciłam do ludzi żywych i aktywności życiowej”. Poczułam się jakby ubyło mi kilka lat. Na plus trzeba zaliczyć formę dwukolorowych tabletek. Dzięki temu nie zapomnę i dokładnie wiem, którą tabletkę, kiedy połknąć i czy ją już połknęłam. Połyka się je łatwo i są bezsmakowe. To trafiony suplement na zniwelowanie objawów menopauzy poprzez idealnie dobrane i w odpowiednich proporcjach składniki. To ratunek dla kobiet takich jak ja borykających się z nieznośnymi objawami menopauzy, które redukuje jednocześnie przywracając im chęć do życia. To niespełna miesiąc jak przyjmuję ten suplement, a efekty są dość zadowalające. Zapewne przy dłuższym stosowaniu wszystkie dolegliwości związane z menopauzą znikająAnna Ś.

 

Duo-FeM  to niezwykle skuteczny produkt, naprawdę nie przypuszczałam, że już po miesiącu stosowania tego suplementu zauważę pierwsze efekty.  Tymczasem spotkała mnie miła niespodzianka.  Jestem spokojniejsza, rzadziej przechodzę od stanu zwątpienia w stan euforii. Uderzenia gorąca i problemy z potliwością nadal występują, ale objawy straciły na sile.   Niewykluczone, że dalsze stosowanie suplementu Duo-FeM jeszcze bardziej zredukuje dokuczliwe dolegliwości – Katarzyna J.

 

Zawsze byłam osobą opanowaną i stabilną emocjonalnie, niestety, wraz z menopauzą moje samopoczucie uległo wyraźnemu pogorszeniu. Stałam się płaczliwa, rzeczy, które do tej pory lubiłam, zaczęły mnie drażnić. Chciałam rozpocząć hormonalną terapię zastępczą, ale okazało się, że nie mogę, ponieważ lekarz w wywiadzie rodzinnym stwierdził istotne przeciwwskazania.  Cieszę się, że znalazłam się w gronie osób testujących Duo-FeM. Dzięki niemu jestem zdecydowanie spokojniejsza i bardziej stabilna emocjonalnie – Izabela N.

 

Duo-FeM wpłynął pozytywnie na moje samopoczucie i zdolność koncentracji.  Wcześniej zdarzało mi się mieć spore problemy z uwagą. Potrafiłam coś robić i zapominać, dlaczego to robię.  Teraz czuję się już lepiej. Mogę spokojnie czytać książki i uczyć się angielskiego, którego potrzebuję w pracy – Bożena.

 

Jestem zachwycona suplementem diety Duo-FeM. Rewelacyjnie łagodzi objawy menopauzy takie jak uderzenia gorąca, pocenie, niepokój i drażliwość. Bałam się, że będę osowiała, zażywając suplementy, ale pozytywnie się przekonałam do nich. Teraz dopiero cieszę się pełnią życia. Nawet najbliższa rodzina zauważyła różnicę w moim zachowaniu. Stałam się tętniącą energią kobietą, jak w młodości. Wszystkim kobietom  szczerze polecam, bo oprócz rewelacyjnego samopoczucia, spokojnego snu i złagodzenia uderzeń gorąca, poprawił mi się również stan skóry oraz metabolizm – Malwina B.

 

Suplementy diety na menopauzę zazwyczaj mi nie pomagały,  a przetestowałam ich już kilka.  Do testów Duo-FeM podchodziłam dość sceptycznie,  ale spotkała mnie miła niespodzianka. Nie mogę wprawdzie powiedzieć, że wszystkie dokuczliwe objawy  zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ale czuję się zdecydowanie spokojniejsza. Moim największym problemem było rozdrażnienie i  częste huśtawki nastroju. Mój mąż miał mnie już dosyć, ponieważ zdarzały się dni, gdy wszystko mnie irytowało.  Na szczęście to już przeszłość. Duo-FeM wpływa pozytywnie na moje samopoczucie, dlatego zamierzam go nadal przyjmować  – Małgorzata P.

 

Każda kobieta marzy o tym, by na długo zachować nie tylko młodość, ale także dobre samopoczucie, dobry nastrój, szczególnie w takim wieku jak ja – dojrzałej jesieni. Jednak przychodzi taki czas w naszym życiu, kiedy w organizmie zachodzą różne zmiany i nie zawsze jesteśmy na nie przygotowane, bo większości z nas wydaje się, że ta menopauza zbyt wcześnie się u nas pojawiła. To samo było w moim przypadku. Zmienne nastroje powodowały zmienność myśli i zachowań i ta częsta huśtawka nastrojów z dotkliwym lękiem przed samotnością, starością, a nawet nieakceptacją samej siebie. Z drugiej strony pocieszałam się, że całe pokolenia kobiet przed nami dawały radę, to dlaczego ja mam się poddać. Często słyszałam reklamy o suplementach diety wspomagających kobiety w tym okresie, ale nie byłam na tyle przekonana, aby zdecydować się na zakup, ale kiedy przeczytałam na kobiecym portalu www.menopauza.pl  o możliwości przetestowania suplementu diety Duo-FeM, pomyślałam dlaczego mam sobie nie pomóc, wzięłam udział i udało się. Otrzymałam do przetestowania opakowanie z 28 tabletkami na dzień i 28 tabletkami na noc. Pierwszym sygnałem, że powinnam kontynuować testowanie była przespana noc, gdzie powrócił sen sprzed kilku lat, a ja rano czułam się wypoczęta, zrelaksowana i jakby mniej rozdrażniona. Po kilku dniach stosowania tabletek mogłam już z całym przekonaniem stwierdzić, że uderzenia gorąca jakby były rzadziej, poprawił mi się nastrój i wróciła chęć do życia. Teraz wiem, że moja przygoda z Duo-FeM nie skończy się na testowanym opakowaniu i będą następne, bo troska o samą siebie zawsze sprawiała mi ogromną przyjemność – Jadwiga S.

 

Dziękuję za możliwość wypróbowania suplementu diety Duo-FeM, dzięki testom odkryłam produkt, który prawdopodobnie pozostanie ze mną na dłużej. Testowałam różne suplementy na menopauzę, w tym kremy z progesteronem i nie widziałam żadnych rezultatów. Nie mogę jednak stosować hormonalnej terapii zastępczej ze względu na przypadki nowotworów w rodzinie, dlatego jestem zdana na  hormony roślinne. Po miesiącu przyjmowania Duo-FeM widzę poprawę. Jestem spokojniejsza i praktycznie nie miewam już bezsennych nocy. Jeśli nawet nie uda mi się otrzymać od Państwa zapasu suplementu, to zamówię go przez internet – Iwona S.

 Tekst sponsorowany

Koniec z bezsennymi nocami?

Niedobór estrogenów nie tylko może powodować uderzenia gorąca, zlewne poty czy huśtawki nastroju, często też utrudnia zasypianie lub pogarsza jakość snu. Gdy pomimo późnej pory sen nie nadchodzi, pojawia się rozdrażnienie, które dodatkowo nie pozwala zmrużyć oczu.  Niedostateczna ilość snu sprawia, że kobiety w okresie okołomenopauzalnym w ciągu dnia bardzo często mają problemy z koncentracją, pogorszeniu ulega także ich refleks. Suplement diety Duo-FeM składa się z dwóch rodzajów tabletek, te na noc oprócz izoflawonów z czerwonej koniczyny zawierają także substancje pochodzenia naturalnego, które mają ułatwiać zasypianie. Czy tak jest w rzeczywistości? Poznaj opinie naszych czytelniczek.

Znaczna poprawa jakości snu. Zasypiam i śpię do rana bez żadnych przeszkód. Mąż zachwycony, że nie musi budzić się ze mną i słuchać mojego marudzenia, że znów nie mogę spać.  Bardzo podoba mi się skład preparatu Duo-FeM, jest bardziej bogaty niż inne tego typu preparaty. Wymienię mój obecny specyfik na Duo-FeMAnna Ś.

Kobieta nie ma łatwego życia, najpierw przez lata męczy się z powodu bólów menstruacyjnych i anemii towarzyszącej obfitym miesiączkom, później doświadcza uderzeń gorąca i huśtawek nastroju. Panowie są w  dużo lepszej sytuacji. Duo-FeM bardzo mi pomógł. Dzięki niemu jestem zdecydowanie spokojniejsza i już nie irytują mnie kolejki do kasy czy zatłoczone autobusy. Nie krzyczę też na swojego syna, który momentami miał dosyć moich humorów.  Noce przesypiam spokojnie, choć wcześniej zdarzało mi się do rana oglądać TVN24. Jestem w zdecydowanie lepszej kondycji. Na przyjmowaniu Duo-FeM skorzystała też moja cera, która odzyskała część dawnej jędrności – Izabela M.

 

Uderzenia gorąca nie ustąpiły całkowicie, ale są dużo słabsze i pojawiają się rzadziej. Wieczorem zasypiam bez problemu i nie budzę się w środku nocy, co wcześniej zdarzało mi się notorycznie. Przyjmowaniu suplementu diety Duo-FeM nie towarzyszyły żadne efekty uboczne, choć wcześniej zdarzało mi się, że po produktach ziołowych odczuwałam mdłości –  Katarzyna C.

 

Menopauza to dla mnie trudny czas, ponieważ objawy towarzyszące przekwitaniu wyraźnie mnie ograniczają.  Przede wszystkim stałam się strasznie nerwowa i nie potrafię spokojnie przespać nocy.  Bardzo często zrzucam w nocy pościel na podłogę, a rano budzę się przesiąknięta potem. Do tego w ciągu dnia często odczuwam uderzenia gorąca. Cieszę się, że mogłam wypróbować Duo-FeM, ponieważ ten suplement diety pomógł mi uporać się z dwoma problemami. W nocy śpię spokojniej, nie mam większych trudności z zasypianiem,  zniknęło też ogólne rozdrażnienie – Elżbieta S.

 

Bezsenne noce nie omijają mnie – te słowa piosenki doskonale opisują mój stan przed kuracją. Dobrze, że mam telewizję satelitarną, w przeciwnym wypadku już dawno bym zwariowała, nie mogąc zmrużyć oka.  Nocami oglądałam powtórki seriali i reality show, a rano nie umiałam skupić się w pracy. Na szczęście to już przeszłość, po tabletkach na noc Duo-FeM zasypiam bez problemu, a rano budzę się w pełni sił– Ewa  P.

 

Po raz pierwszy spotykam się z suplementem diety na menopauzę, który zawiera dwa rodzaje tabletek – na dzień i na noc. Muszę przyznać, że to rozwiązanie przypadło mi do gustu. Po tabletkach na noc śpię zdecydowanie lepiej i co najważniejsze spokojnie.  Tabletki na dzień pomagają mi lepiej panować nad emocjami, zauważyłam też, że ostatnio mniej się pocę i wystarcza mi zwykły antyperspirant. Wcześniej musiałam stosować blokery, a jak wiadomo, nie jest to zbyt dobre dla organizmu – Małgorzata Z.

 

Preparat,  który mnie zaskoczył, zwłaszcza sposobem dawkowania (dzień i noc). Dużym plusem jest fakt, iż pozbyłam się uczucia gorąca, potów i rozchwiania emocjonalnego. Od czasu jego stosowania przesypiam noce i w końcu czuję się wypoczęta i pełna energii – Magda S.

duo fem

Poprawa jędrności skóry

Estrogeny zapewniają naszej skórze jędrność i elastyczność, gdy w okresie okołomenopauzalnym jajniki wytwarzają mniej hormonów płciowych, pojawiają się problemy z cerą. Powstają nowe zmarszczki, a te istniejące ulegają pogłębieniu. Wiotczenie skóry jest spowodowane niedoborem estrogenów.  Czy użytkowniczki serwisu Menopauza.pl stwierdziły poprawę stanu skóry wskutek stosowania suplementu diety Duo-FeM?

Dzisiaj rano zażyłam ostatnią tabletkę, widzę bardzo dużą zmianę mojego nastroju, jestem spokojniejsza, nie wyprowadza mnie z równowagi byle drobiazg, nie jestem stale rozdrażniona. Psychicznie czuję się komfortowo, spokojna i odprężona. Rozpiera mnie energia i mam ochotę na działanie, ponieważ w nocy śpię spokojnie i prawie nie wybudzam się, nie budzę się zlana potem. Moja skóra także wygląda ładniej, zdrowiej,  jest rozjaśniona i wypoczęta. Martwię się tylko,  czy to się teraz nie zmieni, kiedy przestanę stosować suplementJoanna G.

 

Środek skuteczny i łatwy w aplikacji. Zawiera zestaw witamin i minerałów, które bardzo dobrze wpływają na nasze zdrowie i wygląd.  W zdecydowany sposób łagodzi objawy menopauzy. Dziękuję za możliwość przetestowania tego produktuIrena Z.

 

 

Suplement diety Duo-FeM bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Od długiego czasu zmagam się z uporczywymi objawami menopauzy, które utrudniają mi codzienne funkcjonowanie. Po miesięcznym stosowaniu Duo-FeM zauważyłam znaczne zmniejszenie uderzeń gorąca, potliwości, nie mam już problemów ze snem. Ponadto poprawił się mój nastrój oraz stan skóry. Jestem bardzo zadowolona z działania suplementu Duo-FeM i polecam go każdej kobiecie zmagającej się z problemem menopauzy – Mariola S.

 

Nasze czytelniczki poleciłyby Duo-FeM swojej przyjaciółce w okresie menopauzy!

96,7% czytelniczek serwisu Menopauza.pl ocenia stosowanie produktu jako komfortowe. Uczestniczki testu konsumenckiego deklarują chęć zakupu kolejnego opakowania suplementu diety Duo-FeM  – 93,3%. Jednocześnie podkreślają, że zamierzają rekomendować produkt swoim przyjaciółkom w okresie menopauzy – 93,3%.

Duo-Fem  jest  dobrym suplementem, polecam go moim koleżankom i mam nadzieję, że skorzystają z mojej rady  i Duo-Fem pomoże im złagodzić objawy menopauzy. Stosowałam różne suplementy, ale dopiero gdy trafiłam na Duo-Fem, poczułam się lepiej.  Dwufazowy system aplikowania to strzał w dziesiątkę. Dzięki temu środek trafia konkretniej w dane objawy, co przekłada się na jego skuteczne działanie.  Daję również duży plus za piękne, kobiece opakowanieAnna A.

 

Zawsze byłam osobą pogodną, ale menopauza zmieniła moje życie na gorsze. Zaczęłam bać się starości, poważnych chorób itp., choć do tej pory wyznawałam zasadę – carpe diem. Dzięki suplementowi Duo-FeM pozbyłam się gonitwy myśli. Jestem zdecydowanie spokojniejsza i nie mam problemów z zasypianiem. Praktycznie kładę się do łóżka i po chwili już oddaję się marzeniom sennym. Gorąco polecam ten produkt wszystkim paniom, które przez menopauzę stały się niespokojne – Anna K.

 Tekst sponsorowany

Komentarze (17)

Tama_ra

7 lat temu

No takie pozytywne opinie to ja rozumiem 🙂 Mam nadzieję, że skorzysta z nich wiele kobiet przechodzących menopauzę.

Emilly27k

7 lat temu

Reklamowany suplement, chociaż nie zawsze to co reklamowane jest skuteczne. Może tutaj jest promień nadziei na kobiecość.

elle@elle

8 lat temu

dla mnie najbardziej uciazliwe sa uderzenia goraca, a tu czytam ze preaparat n nie pomaga, kupie go sobie !

Mindi

8 lat temu

Wiele kobiet miało okazję przetestować te suplementy diety, przekonuje mnie to do sięgniecia po ten suplement. Mam nadzieję, że mnie także tak pomoże. Nie mogę stosować HTZ a objawy menopauzy są dość uciążliwe.

filodendron

8 lat temu

To wspaniale ,że jest roślinny specyfik , który pomaaga kobiecie w okresie menopauzy, naturalnie i skutecznie 🙂

dulcynea

8 lat temu

Pozytywne i ciekawe opinie .
Z ciekawością przeczytałam opinie Pań. Ja także uważam , że to dobry suplement 🙂
Na pewno będę stosowała ten specyfik.

pati25

8 lat temu

Same pozytywne opinie o preparacie Duo-Fem.Super,że redukuje uciążliwe objawy menopauzy. 🙂 Wiem już po jaki preparat sięgnę,gdy po zakończeniu terapii HTZ pojawią się jakiekolwiek objawy

Zostaw komentarz