Miłość i związki

Jak poznać, że królowa lodu jest zainteresowana związkiem?

jak rozpoznać że królowa lodu jest zainteresowana związkiem

Spotykasz się z kobietą, na której ci zależy, ale nie wiesz, czy twoje uczucie jest odwzajemnione. Teoretycznie wszystko przebiega prawidłowo, rozmawiacie ze sobą, śmiejecie się ze swoich żartów, wspólnie spędzony czas jest naprawdę przyjemny. Był nawet seks i namiętne pocałunki, jednak nadal nie wiesz, na czym stoisz. Jak poznać, że królowa lodu jest zainteresowana związkiem?

 

Bardzo pozytywnie reaguje, gdy okazujesz jej czułość

Kobieta, która boi się sparzyć, sama rzadko inicjuje przytulanie i pocałunki, bo wie, że możesz ją odrzucić, a to nigdy nie jest miłe. Ale jeśli to ty ją przytulasz, chwytasz za rękę, całujesz etc., to ona reaguje na to bardzo pozytywnie i zaczyna odwzajemniać czułe gesty. Zwróć uwagę, co robi, gdy kładziesz jej rękę na biuście, pod biustem lub w talii, jeśli kładzie swoją rękę na twojej, to znaczy,  że bardzo jej się to podoba.

Po seksie zostaje na noc

Po wspólnej nocy nie ucieka do siebie, tylko zostaje u ciebie na noc. Gdy ją przytulasz, przestaje się miotać po łóżku i staje się wyraźnie spokojniejsza. Kobiety, które szukają tylko seksu, na noc wracają do siebie. Wyraźnie oddzielają życie erotyczne od całej reszty.  Pamiętaj, że ona boi się sparzyć, dlatego jest chłodna, ale jeśli jest zainteresowana czymś więcej, będzie pozytywnie reagować na twoje gesty. Jeśli możesz zostać u ciebie na noc, w ogóle nie będzie się wahać, tylko chętnie skorzysta z takiej oferty.

Jak poznać, że królowa lodu jest zainteresowana związkiem? Pyta cię o radę

Jeśli ona pyta cię o radę, traktuje w jakiejś sprawie jako eksperta, to znaczy, że jej na tobie zależy. Po pierwsze, widzi, że masz wiedzę i możesz jej pomóc. Po drugie, to zawsze świetna okazja, żeby z tobą porozmawiać bez nadmiernego odkrywania swoich zamiarów i oczekiwań. Jeśli pyta ciebie o namiary na specjalistę – mechanika, dentystę, to nie obrażaj się. Ona chce załatwić jakąś sprawę, ale przy okazji z tobą porozmawiać, a nie wie, jak to zrobić inaczej, bez odsłaniania swoich uczuć.

Lubi spędzać z tobą czas

Jeśli królowa lodu, która sama nie inicjuje pocałunków i przytulania, lubi spędzać z tobą czas, chodzić na spacery, na piwo, oglądać filmy, to znaczy, że na pewno zależy jej na czymś więcej niż seks bez zobowiązań.  Ona chętnie z tobą rozmawia, bo chce cię lepiej poznać, jesteś dla niej ważny. Może nie mówi do ciebie: kochanie i nie przytula się do ciebie, pytając, czy pojedziesz z nią na wesele, ale w ten prosty sposób wyraża swoje zainteresowanie.

Martwi się o ciebie

Jeśli jesteś chory,  ona martwi się o ciebie. W ogóle nie robiłaby tego i nie dopytywała o twoje hobby, gdyby nie wiązała z tobą poważnych planów. Po prostu ona wyraża swoje zainteresowanie w nieco bardziej asekuracyjny sposób, dlatego spróbuj to docenić i zachęcić ją do większej otwartości.

Zawsze odpisuje ci na wiadomość

Królowa lodu może nie jest zbyt wylewna sama z siebie, ale jeśli wyślesz jej SMS, wiadomość na Messengerze, na pewno na nią odpowie. Ona ma trudny charakter, boi się sparzyć, ale chce być jednocześnie blisko ciebie i korzysta z każdego sposobu, który jej to umożliwia bez odsłaniania uczuć.

Gdy nie może się spotkać, szuka jakiegoś rozwiązania

W ogóle zadzwoniłeś do niej, gdy kładła się już spać i była zmęczona, zaproponowałeś, aby wpadła do ciebie.  Odmówiła, ale napisała wyraźnie, że może kiedy indziej cię odwiedzi. To wyraźny znak, że szuka alternatywnych terminów, kombinuje, jak po bieganiu z przyjaciółką w parku, szybko się wykąpać i spotkać z tobą późnym wieczorem.

Zawsze, gdy pytasz, co tam, pisze z kim spędza czas

To, że jest królową lodu, nie oznacza, że cię nie kocha i jej na tobie nie zależy.  Jeśli chce związku, będzie cię uczciwie informowała, gdzie jest i  z kim, gdy zapytasz ją, co porabia.  Nie będzie chciała nic kręcić, okłamywać cię ani w głupi sposób wzbudzać zazdrości.

Zaproś ją na piwo, a potem na spacer i spróbuj podpytać, co czuje

Jeśli chcesz sprawdzić, czy zdystansowanej kobiecie także zależy na związku, zaproś ją na piwo. Pod wpływem % stanie się bardziej otwarta i skłonna do rozmowy. Przestanie też kontrolować swoje każde słowo.  Nie chodzi o to, by ją upić, ale żeby się trochę rozluźniła i zrzuciła maskę. Po wyjściu z baru, zabierz ją na spacer, chwyć za rękę, przytul i zacznij sprytnie podpytywać. Możesz ją zapytać, czy jest gotowa na związek. Czy wyobraża sobie, że moglibyście być parą etc.  Czy byłaby gotowa razem zamieszkać lub czy chciałaby poznać twoją rodzinę i pojechać z tobą na wesele. Nie musisz pytać wprost i ryzykować odrzucenia. Poza tym zawsze możesz później stwierdzić, no co ty, trochę się napiłem i po piwie zawsze zadaję głupie pytania.  Po piwie zdecydowanie łatwiej będzie jej powiedzieć prawdę. Raz, że przestanie się kryć z uczuciami za maską i starannie kontrolować. Dwa, że w przypadku twojej odmowy łatwiej będzie jej obrócić wszystko w żart.

Dodaj komentarz