Uroda

Powiększanie ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego

Powiększanie ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego

Zdjęcie autorstwa Ali Pazani z Pexels

Bardzo często mamy do czynienia z kompleksami wśród kobiet. Panie ciągle chcą coś poprawić w swoim wyglądzie i w dużej mierze jest to wina społeczeństwa – kobiety na każdym kroku są narażone na krytykę i muszą oglądać idealne twarze w telewizji czy w prasie. Bardzo duża część z nich to oczywiście efekt pracy grafików – ale ciężko jest to wytłumaczyć młodej osobie, która w lustrze widzi coś zupełnie innego niż w telewizji. 

Choć nie powinnyśmy dążyć do ideału, którego w praktyce tak naprawdę nie ma – powinnyśmy czuć się dobrze we własnym ciele i ze swoim wyglądem. Czasami, aby to osiągnąć, faktycznie możemy potrzebować coś zmienić. Jeżeli jesteśmy dorosłe i mamy świadomość potencjalnych konsekwencji to mamy do tego prawo – tym bardziej, że czasami już niewielka korekta może sprawić, że poczujemy się o wiele lepiej we własnym ciele. Tak właśnie może to wyglądać w przypadku powiększenia sobie ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Na takie rozwiązanie decyduje się dużo pań i są one bardzo zadowolone z rezultatów. Zanim jednak umówimy się na wizytę – warto się do tego przygotować i warto poznać garść przydatnych informacji na temat samego zabiegu.  

Na czym polega taki zabieg? 

Kwas hialuronowy jest związkiem, który mamy w naszym organizmie – jest więc naturalny i faktycznie można go stosować bez obaw o swój stan zdrowia. Wstrzyknięcie go w usta jest bardzo często wybieraną formę powiększania ust, ponieważ efekt jest estetyczny – a cała procedura trwa maksymalnie 30 minut. Jest to również zabieg stosunkowo trwały, bo nie musimy wykonywać go ponownie aż przez okres 12 miesięcy – cały rok mamy więc spokój i możemy cieszyć się z wymarzonego kształtu naszych warg. 

Przed wykonaniem takiego zabiegu najczęściej wykorzystywany jest specjalny preparat znieczulający, więc podczas wstrzyknięcia substancji nie czujemy bólu – jedynie lekki dyskomfort. Jeżeli zostanie on przeprowadzony prawidłowo to możemy spodziewać się tylko delikatnej opuchlizny, która szybko zniknie.  https://projektskora.pl/modelowanie-ust/

Na co warto zwrócić uwagę przed zabiegiem? 

Na pewno dobrze przemyślmy swoją decyzje. Choć efekt jest odwracalny to jednak będziemy zmuszone żyć z naszymi powiększonymi ustami przez pełen rok – patrząc na to w ten sposób, ten czas nie wydaje się już być wcale tak krótki. Upewnijmy się, że na pewno jesteśmy zdecydowane i potrzebne jest nam powiększenie ust. Koniecznie sprawdźmy też, czy wybrany przez nas gabinet ma dobre opinie od uprzednich klientek – to bardzo ważne. W Warszawie godną polecenia kliniką jest Projekt Skóra.

Komentarze (4)

Zostaw komentarz