Kultura Styl życia

Powiedz życiu tak, Lili – Anna H. Niemczynow

Powiedz życiu tak, Lili

Szukasz pełnej optymizmu książki na długie, jesienne wieczory? Chcesz dzięki lekturze poczuć się lepiej? Koniecznie sięgnij po najnowszą powieść Anny H. Niemczynow pt. Powiedz życiu tak, Lili.  To pozycja, która aż kipi od ciepła, miłości, wrażliwości i szerokiego uśmiechu.

Lili jako przykład wiecznej optymistki

Lili postanawia cieszyć się życiem, niezależnie od przeszkód, jakie stawia na jej drodze los.  Babcia nauczyła ją bowiem pozytywnej afirmacji. Dzięki regularnie powtarzanym słowom: życie cię kocha, Lili, młoda kobieta nauczyła się czerpać szczęście z codzienności.

Poszukiwania ojca

Tytułowa bohaterka sprawia wrażenie osoby spełnionej, jednak do pełni szczęścia brakuje jej kontaktu z ojcem. Mężczyzna zniknął z życia Lili, gdy ta była mała.  Kobieta postanawia go odnaleźć i szczerze porozmawiać. Czy będzie jej to dane? Zdradzę tylko, że poszukiwania przysporzą Lili sporo trudności.  Warto jednak pamiętać, że nie należy ona do osób, które łatwo się poddają i zrażają drobnymi niepowodzeniami.

Kobieta pełna ciepła i dobra

Lili to  bohaterka, której nie da się nie polubić. Jest pełna optymizmu, wiary w ludzi. Stara się zawsze postępować szlachetnie, ma dobre serce i jest uczciwa wobec innych. Polubiłam tę dziewczynę już podczas lektury książki Życie cię kocha, Lili.  Młoda kobieta może liczyć na pomoc swojej babci, która jest osobą wyjątkową i niezwykle troskliwa. Wiele osób mogłoby jej pozazdrościć życiowego optymizmu i wewnętrznej siły.

Powiedz życiu tak, Lili to książka, po którą powinna sięgnąć każda z nas, aby nauczyć się czerpać z życia pełnymi garściami. Tylko od nas zależy, czy będziemy się cieszyć z tego, co dobrego przyniesie nam los, czy tylko ubolewać nad tym, czego nam brakuje.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz