Powiedz że zostaniesz

Corinne Michaels ma na swoim koncie liczne bestsellery, które zyskały sympatię amerykańskich czytelników.  Nakładem wydawnictwa Szósty Zmysł ukazało się kilka książek tej popularnej pisarki.  Powiedz, że zostaniesz to pierwszy tom nowej serii, który ma zaskakiwać i wzruszać. Czy Corinne Michaels udało się spełnić pokładane w niej nadzieje?

Nieoczekiwane samobójstwo męża

Presley prowadzi cukiernię, która świetnie prosperuje. Jej mąż we wszystkim ją wspiera. Kobieta wiedzie szczęśliwe życie do momentu, gdy po kilkunastu godzinach pracy wraca do domu. Tego wieczoru  wkracza do małżeńskiej łazienki i zastaje w niej swojego martwego męża, który popełnił samobójstwo.  Presley zostaje sama z dwoma synami i pytaniem: dlaczego. Nic nie wskazywało na to, aby jej mąż miał poważne problemy i chciał targnąć się na swoje życie.

Trudny powrót w rodzinne strony

Presley wraz z dziećmi musi wrócić do rodzinnego miasteczka, którego nie darzy sympatią.  Tam jednak spotyka mężczyznę, który od dawna się w niej podkochuje. Kiedyś odpuścił sobie walkę o jej serce, drugi raz nie zamierza popełnić tego samego błędu.

Corinne Michaels – mistrzyni budowania emocji

Corinne Michaels jest prawdziwą mistrzynią, jeśli chodzi o oddawanie emocji, które targają głównymi bohaterami.  Powiedz, że zostaniesz to książka, która budzi podobne odczucia jak twórczość Nicholasa Sparksa. Powieść aż kipi od emocji takich jak smutek, wściekłość, zakłopotanie, wzruszenie i miłość, która sprawia, że robi się ciepło na sercu.

Powiedz, że zostaniesz – powieść o zwykłych ludziach

Bohaterowie powieści Powiedz, że zostaniesz wydają się zwykłymi ludźmi, z którymi czytelnik może się utożsamiać. Jak każdy z nas mają swoje wzloty i upadki. Nie są pozbawieni zarówno zalet, jak i wad. To prawdziwi ludzie z krwi i kości.

Powieść Corinne Michaels pokazuje, że warto interesować się finansami rodziny. Nie można bowiem pozwolić, aby całkowita odpowiedzialność za utrzymanie rodziny spoczywała tylko na jednej osobie. To ją bowiem zbyt mocno obciąża psychicznie i może doprowadzić do tragedii. Corinne Michaels pokazała też, jak ważne jest przebaczenie. Warto wybaczyć nie dla drugiej osoby, ale dla samego siebie, aby oczyścić serce ze złych emocji.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ