Polecamy!

Powie Ci to tylko zakochany facet

zakochany facet

Niektórych zdań nie usłyszysz nigdy od kolegi, brata czy nawet przyjaciółki. Powie Ci to tylko zakochany facet. Bądź czujna i uważnie słuchaj, by nie puścić mimo uszu takich tekstów! Co możesz usłyszeć od zakochanego w Tobie faceta?

„Smutno tu bez Ciebie”

Odkąd się poznaliście, spędzacie z sobą wiele czasu. Nie nudzicie się razem, a czas jakby przyspieszył przez waszą znajomość. Nic dziwnego, że facet pisze Ci, że jest mu bez Ciebie smutno czy nudno. Ty jesteś osobą, która rozpromienia jego dzień. Chłopak najwyraźniej wpadł po same uszy, możesz się cieszyć i być spokojna.

„Widzę, że coś Cię dręczy”

Osoba, która dobrze Cię zna, potrafi odczytać nastrój. Od razu zauważy, że coś jest nie tak, nie masz humoru czy czujesz się źle. Facet będzie wiedział, że coś Cię dręczy, więc na pewno o to zapyta, czy po prostu stwierdzi, spoglądając na Twoją smutną twarz. Nie tylko kobiety potrafią rozpoznać ponure nastroje.

„Pójdę z Tobą na zakupy”

Takie oświadczenie może paść z ust tylko i wyłącznie zakochanego faceta. Który normalny mężczyzna zdecydowałby się na zakupy ze swoją ukochaną? Przecież dla męskiego narodu to niczym kara, gorsza od pracy w kamieniołomach. Jeśli więc facet godzi się bez żadnego problemu na zakupy w Twoim towarzystwie, to naprawdę musi mu zależeć.

„Zawsze możesz na mnie liczyć”

Tego typu zdanie może paść z ust zakochanego faceta. Tylko prawdziwa miłość i przyjaźń jest skłonna do takich deklaracji. Zapewnienie „zawsze możesz na mnie liczyć” to podarowanie zaufania, wyciągnięcie pomocnej dłoni i świadectwo tego, że nie jesteś obojętna dla tego faceta. Musi Cię kochać, skoro jest gotowy na pomoc w każdej chwili.

„Daj znać, jak dotrzesz do domu”

Facet boi się o swoją kobietę czy dziewczynę, na której mu zależy. Będzie się o Ciebie troszczył, więc nie dziwią tego typu słowa. I może czekać do rana, aż wrócisz z podróży czy imprezy. Będzie czekać na tego jednego smsa czy telefon, że cała i zdrowa wróciłaś do domu.

„Przestań się smucić, uśmiechnij się

Drugiej osobie, której zależy nie jest obojętny Twój nastrój. Dlatego zakochany facet będzie starał się poprawić Ci humor, choćby prostym zdaniem. Może to nic wielkiego, ale działa jak dotknięcie czarodziejskiej różdżki. I choć na chwilę można odzyskać dobry humor, gdy u boku jest ten jedyny.

Tęsknię za Tobą

zakochany facetNa koniec chyba najbardziej wyczekiwany tekst. To jedno zdanie zmienia podejście do całej znajomości. Zwykły kolega nie kieruje takich słów w stronę kobiety, która mu się podoba. Skoro facet tęskni, to żywi wobec Ciebie jakieś uczucia, zapewne same pozytywne. Tęsknimy za ludźmi, którzy w naszym życiu odgrywają znaczące role. Warto je pielęgnować, by nie pożegnać się z tym scenariuszem.

Katarzyna Antos

Komentarze (3)

pati25

5 lat temu

Każdy mężczyzna zakochany w kobiecie dba o jej bezpieczeństwo,o jej samopoczucie.Stara się ją pocieszyć,gdy ona ma jakiś problem.A kobiecie jest miło,gdy mężczyzna tak o nią dba 🙂

    Irena

    5 lat temu

    Są różne typy mężczyzn. Jedni starają się, aby kobieta czuła się przy nim dobrze a inni wcale. I wszyscy twierdzą, że kochają swoją kobietę. Pewnie różnie postrzegają miłość. A może niektórzy bardziej kochają siebie.

Irena

5 lat temu

🙂 Jak mój mężczyzna zapraszał mnie na randki to odprowadzał mnie pod drzwi, żeby przypadkiem nikt mnie nawet na klatce schodowej nie zaczepił 🙂 Oczywiście nie chodziło o zazdrość, tylko o bezpieczeństwo.
Tekst „Uśmiechnij się” słyszę praktycznie każdego dnia odkąd jesteśmy razem. Ponoć z uśmiechem mi do twarzy i jak tylko uśmiech z niej znika to zaraz musi powrócić 🙂
Od samego początku był bardzo pomocny, gdy tylko zauważał że coś mnie dręczy próbował rozmawiać.
Ta jego opiekuńczość w stosunku do mnie bardzo mi się podobała, do dzisiaj tak jest 🙂

Zostaw komentarz