Kultura Styl życia

Porozmawiajmy o pierwszej miłości – K.N. Haner, Augusta Docher i inni

Porozmawiajmy o pierwszej miłości

Porozmawiajmy o pierwszej miłości to zbiór opowiadań autorstwa najpoczytniejszych polskich autorek. Dotyka on najważniejszej tematyki w życiu każdej i każdego z nas. Pierwsza miłość to coś wspaniałego, czego nigdy się nie zapomina. Dodaje nam skrzydeł, ale też czasem rozczarowuje. Niemniej i tak chętnie powracamy do niej, wspominając ja z rozrzewnieniem.

Opowiadania o pierwszej miłości

Jeśli szukasz wzruszających opowiadań, które zrelaksują cię w piękne, słoneczne popołudnie, to koniecznie musisz sięgnąć po książkę pt. Porozmawiajmy o pierwszej miłości. Choć mamy tutaj stosunkowo sporo opowiadań autorstwa różnych pisarek, to każde z nich niesie ze sobą dużo treści.

To piękne historie, które przywołują miłe wspomnienia i pozwalają odbyć podróż sentymentalną. Chyba każda z nas pamięta szczegóły z tamtego okresu. Pogodę, swój strój, fryzurę, buty, makijaż, jego ubiór, fryzurę, zapach itp. Jeśli chodzi o drobiazgowe zapamiętywanie pierwszej miłości, to jesteśmy w tym prawdziwymi mistrzyniami. Porozmawiajmy o pierwszej miłości to właśnie takie romantyczne historie. Są tak piękne, że bez obaw można kupić książkę swojej nastoletniej córce.

Historie, które intrygują i wzruszają

Każda z opowiedzianych historii jest nieco inna. W końcu każda miłość ma swój wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.  Nie każde opowiadanie kończy się happy endem, w prawdziwym życiu też nie zawsze właściwie lokujemy swoje uczucia.

Każde z opowiadań zawartych w książce Porozmawiajmy o pierwszej miłości charakteryzuje się oryginalnością. Wszystkie wzbudzają zainteresowanie czytelnika i sprawiają, że od tej lektury po prostu nie sposób się oderwać.

Wstęp do książki napisała sama Kim Holden, co niewątpliwie zasługuje na uwagę. Choć liczy on zaledwie trzy strony, to doskonale wprowadzają one czytelnika do świata pierwszych miłości, którym nie sposób odmówić uroku.  Pośród wielu opowiadań każda z nas znajdzie takie, które przywoła wspomnienia sprzed lat, które na zawsze pozostaną w naszym sercu.

Komentarze

Zostaw komentarz